آخرین اخبار

سفر معاون وزیر بهداشت به منطقه

حماسه سازان ،در پی سوال نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص علت جمع آوری پایگاه انتقال خون شاهین شهر، آقای دکتر قاضی زاده هاشمی ضمن حضور در کمیسیون بهداشت مجلس نسبت به حل موضوع اطمینان داد. […]

اشتراک گذاری
08 مهر 1394
کد مطلب : 19613

معاون وزیر

حماسه سازان ،در پی سوال نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص علت جمع آوری پایگاه انتقال خون شاهین شهر، آقای دکتر قاضی زاده هاشمی ضمن حضور در کمیسیون بهداشت مجلس نسبت به حل موضوع اطمینان داد.

حسینعلی حاجی با انتقاد از بی توجهی رئیس سازمان انتقال خون استان، به اهدای داوطلبانه خون توسط مردم اشاره کرد و افزود: تنها پایگاه انتقال خون منطقه ما در مرکز شهید سرخوش شاهین شهر،در سال ۱۳۸۸ بنا به دلایل نامعلومی جمع آوری می شود که این موضوع باعث نارضایتی اهداکنندگان خون بوده و از آنجائیکه این عمل داوطلبانه، موجب نجات جان انسانهای دیگر می شود لازم است جهت سهولت کار و دسترسی آسان اهدا کنندگان، این پایگاه هر چه سریعتر مجدداً فعال شود.

وی در همین زمینه خطاب به وزیر بهداشت ادامه داد: جنابعالی با نگاه مثبت دستور راه اندازی مجدد صادر کردید و پس از ماهها پیگیری این مرکز در مدت کوتاهی فعال شد و برای بار دوم تعطیل گردید که این موضوع باعث ناراحتی و نارضایتی مردم منطقه گردید.

دکتر قاضی زاده هاشمی ضمن تأکید بر رفع دغدغه اهداکنندگان خون، معاون وزیر و رئیس سازمان انتقال خون ایران را موظف کرد با هماهنگی آقای حاجی به منطقه سفر کرده و مشکل را حل کند.

برهمین اساس قرار است پور فتح الله ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۷/۹در شاهین شهر حضور یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *