آخرین اخبار

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس: ردپای استکبار و صهیونیسم جهانی در کشتار حجاج ایرانی نادیده گرفته نشود

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید ردپای استکبار و صهیونیسم جهانی را در کشتار حجاج ایرانی نادیده بگیریم، گفت: دولت وهابی‌صفت آل‌سعود پیاده‌کننده اهداف استعمار در بین مسلمانان است. حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با اشاره به فاجعه روز گذشته منا که […]

اشتراک گذاری
03 مهر 1394
کد مطلب : 19573

منا

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید ردپای استکبار و صهیونیسم جهانی را در کشتار حجاج ایرانی نادیده بگیریم، گفت: دولت وهابی‌صفت آل‌سعود پیاده‌کننده اهداف استعمار در بین مسلمانان است.

حسینعلی حاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با اشاره به فاجعه روز گذشته منا که منجر به شهید و کشته شدن بیش از ۳ هزار حاجی شد، گفت: مجلس با قاطعیت تمام به حادثه روز گذشته منا ورود پیدا کرده و اعضای کمیسیون امنیت ملی با جدیت در حال پیگیری موضوع هستند.

وی با بیان اینکه نمی‌توان گفت این اقدام آل‌‌سعود جنبه بی‌تدبیری داشته است، ادامه داد: دو حادثه اخیری که در مکه مکرمه برای حجاج ایرانی و سایر زائرین مسلمان اتفاق افتاد هر کدام به نحوی دارای اهداف پشت پرده‌ای است.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس اضافه کرد: ابعاد حوادث تاریخی اخیر در مکه توسط آل‌سعود که امروزه نیز در منطقه در حال حمایت و پشتیبانی از تروریست‌های داعش و القاعده هست به‌ زودی توسط دولت و مجلس برای همگان مشخص خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه نباید ردپای استکبار و صهیونیسم جهانی را در کشتار حجاج ایرانی و سایر زائرین بیت‌الحرام نادیده بگیریم، تبیین کرد: دولت وهابی‌صفت آل‌سعود پیاده‌کننده اهداف استعمار در منطقه و به‌خصوص در بین مسلمانان است.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه حرم امن الهی باید جایگاهی مطمئن برای مسلمین باشد، کشته شدن حاجیان را نشانه بی‌لیاقتی دولت عربستان در حفاظت از جان میهمانان خانه خدا عنوان کرد و یادآور شد: برای چندمین بار به اثبات رسید که عربستان در برگزاری حج لیاقت و کفایت لازم را ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *