آخرین اخبار

بوی ماه مهر وبخشندگی معلمان

بسم الله الرحمن الرحیم حرکت در مسیر علم با فرارسیدن ماه مهر در هر سال آغاز می شود ودانش آموزان ودانشجویان به امید بخشندگی معلمان واساتید راهی مدرسه ودانشگاه می شوند. تعبیر آموزش به بخشندگی باستناد حدیث شریف نبوی است که فرمودند: “آیا شمارا از بخشنده ترین بخشنده خبر ندهم؟ خداوند بخشنده ترین بخشنده است […]

اشتراک گذاری
01 مهر 1394
کد مطلب : 19554

430713.tif

بسم الله الرحمن الرحیم

حرکت در مسیر علم با فرارسیدن ماه مهر در هر سال آغاز می شود ودانش آموزان ودانشجویان به امید بخشندگی معلمان واساتید راهی مدرسه ودانشگاه می شوند.

تعبیر آموزش به بخشندگی باستناد حدیث شریف نبوی است که فرمودند: “آیا شمارا از بخشنده ترین بخشنده خبر ندهم؟ خداوند بخشنده ترین بخشنده است و من بخشنده ترین فرزند آدم هستم وبعد از من بخشنده ترین شما کسی است که دانش را آموزش دهد واز این راه دانش او پخش شود او در روز قیامت به تنهایی همچون یک امت برانگیخته می گردد ونیز مردی که درراه خدا جانبازی کند تا کشته شود”

اینجانب ضمن عرض تبریک آغاز بخشندگی همه معلمان واساتید گرانقدر وگرامیداشت یاد همه شهدای بخشنده بویژه شهدای عزیز دانش آموز، دانشجو، معلم واستاد ،سال تحصیلی همراه با موفقیتی را برای تلاشگران عرصه علم ودانش از خداوند دانا مسالت می کنم.

 

حسینعلی حاجی

عضو فراکسیون فرهنگیان ونماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی

اول مهر ماه۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *