آخرین اخبار

پیام آقای حاجی بمناسبت هفته دفاع مقدس

بسمه تعالی   حماسه دفاع مقدس، با سختی‏ها و نثار خون‏های پاک جوانانش به ثمر نشست .از مهم‏ترین دستاوردهای بین المللی این حماسه، شناساندن انقلاب اسلامی است؛ انقلابی نوپا که نه تنها از حرکت باز نایستاد بلکه به یکبار ره صد ساله پیمود و با ایستادگی در برابر قدرت‏های بزرگ، خود را به عنوان نظامی […]

اشتراک گذاری
31 شهریور 1394
کد مطلب : 19550

دفاع مقدس

بسمه تعالی

 

حماسه دفاع مقدس، با سختی‏ها و نثار خون‏های پاک جوانانش به ثمر نشست .از مهم‏ترین دستاوردهای بین المللی این حماسه، شناساندن انقلاب اسلامی است؛ انقلابی نوپا که نه تنها از حرکت باز نایستاد بلکه به یکبار ره صد ساله پیمود و با ایستادگی در برابر قدرت‏های بزرگ، خود را به عنوان نظامی مردمی و قدرتمند، شناساند و دفاع جانانه رزمندگان اسلام در مقابل امپریالیسم بر جدیّت و قطعیت آن،افزود.

اگر چه انهدام سرمایه‏های ملی، آسیب دیدن هزاران انسان بی گناه و مهمتر از همه به شهادت رسیدن رشیدترین جوانان ایران اسلامی، از نتایج تلخ جنگِ نابرابر ایران و عراق بود، امّا افشای چهره کریه دشمنان اسلام را در پی داشت. آنان با حرکات خباثت‏ بار خود، نشان دادند که «حمایت از حقوق بشر» تنها ادعا و شعاری بیش نیست که با مستمسک قرار دادن آن، به دنبال قدرت‏طلبی و فزون خواهی خود هستند.

اینک نیز در مرحله حساس دیگری از حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی، استعانت از روح پاک ومطهر شهیدان به مددمان خواهد آمد تا مرعوب همان قدرت هایی نشویم که یکبار پوزه شان را به خاک مالیده ایم.

اینجانب بانثار درودبه روح پرفتوح امام راحل (ره) وساحت مقدس شهدای عزیز ، آرزوی سلامت وعافیت برای بزرگ جانباز انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی)وهمه جانبازان سربلند وصبور وادای احترام به آزادگان سرافراز وهمه رزمندگان غیور ، یاد وخاطره دلاورمردی های هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارم.

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر ومیمه وبرخوار

در مجلس شورای اسلامی

۹۴/۶/۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *