آخرین اخبار

نتایج ارسال پیامک مردمی

حماسه سازان ،در دسترس بودن نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و اعلام شماره تلفن همراه شخصی جهت ارتباط مردم با وکیل خود ، سبب شده است تا بسیاری از موکلین مسائل و مشکلات را از طریق پیامک منعکس کنند. چندی پیش آقای حاجی در گزارش […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1394
کد مطلب : 19484

پیامک عکس

حماسه سازان ،در دسترس بودن نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و اعلام شماره تلفن همراه شخصی جهت ارتباط مردم با وکیل خود ، سبب شده است تا بسیاری از موکلین مسائل و مشکلات را از طریق پیامک منعکس کنند.

چندی پیش آقای حاجی در گزارش عملکرد خود از دریافت نزدیک به ۶۰ هزار پیامک مردمی خبر داد پیامکهایی که براساس یک برنامه ریزی دقیق به متولیان امر از صدر تا ذیل ارسال می شود و بعضاً هستند کسانی که طی پیام دیگری از تماس یک وزیر یا معاون وزیر و پیگیری کارشان اظهار تشکر می کنند.

بعنوان نمونه، چندی پیش و پس از تصادف مرگبار در جاده شریانی حبیب آباد به اصفهان معاون وزیر راه وشهرسازی پس از دریافت پیامک یک شهروند حبیب آبادی ،مبلغ یک میلیارد ریال جهت روشنایی این محور اختصاص داد و دو روز پیش در حالیکه حادثه مشابه دیگری در همان محور به وقوع پیوست آقای دکتر آخوندی در پاسخ به پیامک مردمی فرستاده شده از سوی آقای حاجی خطاب به مدیر کل راه و شهرسازی استان نوشت:

آقای غلامی ؛ موضوع جاده حبیب آباد را با فوریت بررسی و نتیجه را در کمیسیون ایمنی راههای استان طرح کنید. با سپاس – آخوندی – وزیر- ۹۴/۶/۱۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *