آخرین اخبار

حاجی در جمع نمازگزاران جمعه شهر اردهال:

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روزجمعه ۹۴/۶/۲۰در آستانه سالروز شهادت حضرت سلطانعلی ابن محمد باقر(ع) در جمع شرکت کنندگان در نماز جمعه مشهد اردهال ضمن گرامیداشت مقام آن امامزاده واجب التعظیم به ایراد سخن پرداخت. ایشان با اشاره به سخنان روز چهارشنبه مقام […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1394
کد مطلب : 19474

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روزجمعه ۹۴/۶/۲۰در آستانه سالروز شهادت حضرت سلطانعلی ابن محمد باقر(ع) در جمع شرکت کنندگان در نماز جمعه مشهد اردهال ضمن گرامیداشت مقام آن امامزاده واجب التعظیم به ایراد سخن پرداخت.

ایشان با اشاره به سخنان روز چهارشنبه مقام معظم رهبری، تصورات غلط استکبار پس از تهیه متن برجام را موهوم توصیف کرد و افزود: از بین رفتن شاخصه هایی همچون ؛گفتمان انقلاب اسلامی، روحیه استکبار ستیزی، عدالتخواهی و طرفداری از مظلوم برداشت غلطی بود که آنها از فضای مذاکرات انجام دادند حال آنکه، مردم ما همچنان شیطان بزرگ را آمریکا و ایادی اش می دانند و لحظه ای در این موضع تردید نخواهند کرد.

حاجی ادامه داد: خدشه به مدیریت نظام اسلامی و ناکارآمد جلوه دادن ولایت فقیه توهم دیگری بود که به قدرتهای استکباری دست داد اما مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری راه را بر آنان بسته و خواهد بست و انشاالله این مدیریت به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد.

وی فرمایش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی ) در خصوص هوشیاری مسئولان برای جلوگیری از نفوذ آمریکا در منطقه را لازم الاجرا دانست و تأکید کرد: دست برتر ایران در تحولات منطقه باعث عصبانیت دشمن بود و سرگرمی ما به مذاکرات موجب شد تا تحرکات منطقه ای آنها افزایش پیدا کند و اگر بر سر مناطقی از یمن معامله بین روسیه و عربستان صورت گرفت، در اصل توطئه ای از سوی آمریکا برای نفوذ در منطقه بود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پاشیدن بذر دو قطبی در جامعه را نقشه دیگر دشمنان این مرز و بوم توصیف و تصریح کرد: بحمد خدا و با درایت سکاندار فرزانه انقلاب، این بذر به بار ننشسته و نخواهد نشست و مردم غیور ایران اسلامی همچون گذشته مقتدرانه ، وحدت خود را حفظ خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *