آخرین اخبار

بررسی مشکلات بیش از ۴۰ شرکت با حضور معاون وزیر صنعت

حماسه سازان ،بدنبال دیدار برخی از تولید کنندگان و صاحبان صنعت با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ایشان از جناب آقای صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حضور در منطقه و رسیدگی به مشکلات صاحبان صنایع دعوت کرد. بدین ترتیب […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1394
کد مطلب : 19463

حماسه سازان ،بدنبال دیدار برخی از تولید کنندگان و صاحبان صنعت با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ایشان از جناب آقای صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حضور در منطقه و رسیدگی به مشکلات صاحبان صنایع دعوت کرد.

بدین ترتیب بعد ازظهر روز چهارشنبه ۹۴/۶/۱۸، مهندس صالحی نیا وارد شهرستان برخوار شد و در حضور آقای حاجی به بررسی مسائل و مشکلات بیش از ۱۷ تولید کننده و صنعتگر پرداخت.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین ساعت ۱۶/۳۰راهی شاهین شهر شد و در فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه به مشکلات بیش از ۲۵ مراجعه کننده رسیدگی کرد.

گفتنی است هر کدام از مراجعین بصورت حضوری مسائلی همچون: تسهیلات، سرمایه در گردش، استمهال تسهیلات، تمدید مجوز، تسهیل در واردات تجهیزات و … را مطرح و مهندس صالحی نیا در حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، معاون اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و فرماندار دستور مقتضی را صادر می نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *