آخرین اخبار

آقای حاجی با معاون درمان سازمان تامین اجتماعی دیدار کرد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۶/۱۶با حضور در سازمان تامین اجتماعی با معاون درمان این سازمان آقای دکتر همتی دیدار و در خصوص درمانگاه تامین اجتماعی دولت آباد گفتگو کرد. آقای حاجی در این دیدار اظهار داشت: با توجه به پیگیری […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1394
کد مطلب : 19459

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۶/۱۶با حضور در سازمان تامین اجتماعی با معاون درمان این سازمان آقای دکتر همتی دیدار و در خصوص درمانگاه تامین اجتماعی دولت آباد گفتگو کرد.

آقای حاجی در این دیدار اظهار داشت: با توجه به پیگیری های انجام شده در خصوص ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی در دولت آباد و نظر به اینکه ساختمان درمانگاه مذکور توسط آیت الله ناصری تا موقعی که ساختمان جدیدی احداث شود در اختیار تامین اجتماعی است ،جهت راه اندازی درمانگاه تسریع کنید.

وی در ادامه افزود: امید است با عنایت خاص معاونت محترم درمان مشکل راه اندازی درمانگاه مذکور که از نیازهای اساسی و خواسته های به حق مردم می باشد برطرف شود.

دکتر همتی ضمن خیر مقدم به آقای حاجی قول مساعد داد کار ساخت ساختمان درمانگاه با اولویت راه اندازی درمانگاه در ساختمان اهدائی حضرت آیت الله ناصری در دولت آباد آغاز شود.

IMG_8140 IMG_8143

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *