آخرین اخبار

آقای حاجی با معاون برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب کشور دیدار کرد.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۶/۱۶با حضور در محل شرکت آب و فاضلاب کشور با معاون برنامه ریزی  این شرکت دیدار و در خصوص پروژه های مرتبط با آن در شهرستان های حوزه انتخابیه گفتگو کرد. آقای حاجی در این […]

اشتراک گذاری
23 شهریور 1394
کد مطلب : 19455

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۶/۱۶با حضور در محل شرکت آب و فاضلاب کشور با معاون برنامه ریزی  این شرکت دیدار و در خصوص پروژه های مرتبط با آن در شهرستان های حوزه انتخابیه گفتگو کرد.

آقای حاجی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای مهندس قانع اظهار داشت :با توجه به جلسه ای که با آقای رحمانی، مدیر امور زیر بنایی سازمان مدیریت در خصوص تأمین اعتبار مورد نیاز پروژه های فاضلاب شهرهای گز،گرگاب، دولت آباد، دستگرد و خورزوق داشتم و قرار شد موارد مورد نظر با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب تأمین گردد و نظر به اینکه پروژه های مورد نظر ۶۰ % پیشرفت فیزیکی داشته است، انشاالله با عنایت خاص جنابعالی و هماهنگی با سازمان مدیریت موضوع تکمیل این پروژه ها بصوررت کلی حل و مرتفع گردد.

مهندس قانع نیز ضمن خوش آمد گویی به آقای حاجی نسبت به پیگیری موارد مطرح شده در تعامل سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با نظر مثبت در تأمین اعتبار نهایی قول مساعد داد.

IMG_8137 IMG_8139

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *