آخرین اخبار

جلسه برای حل مشکل ساکنین کوی لاله سرخ گز

حماسه سازان،مجموعه مسکونی لاله سرخ شهر گز که توسط یک انبوه ساز (مشهور به خانم اقبال) در سال ۱۳۷۱ و با طرحی ۱۵۰ واحدی و اخذ تسهیلات مشارکتی از بانک صادرات در مجاورت این شهر کلنگ زنی شده متأسفانه دچار مشکلات حقوقی زیادی برای ساکنین آن شده است. از طرفی عدم اتمام طرح و از […]

اشتراک گذاری
22 شهریور 1394
کد مطلب : 19436

حماسه سازان،مجموعه مسکونی لاله سرخ شهر گز که توسط یک انبوه ساز (مشهور به خانم اقبال) در سال ۱۳۷۱ و با طرحی ۱۵۰ واحدی و اخذ تسهیلات مشارکتی از بانک صادرات در مجاورت این شهر کلنگ زنی شده متأسفانه دچار مشکلات حقوقی زیادی برای ساکنین آن شده است.

از طرفی عدم اتمام طرح و از سوی دیگر اقدام مالکین زمین ها برای ساخت وساز، اختلافاتی بین انبوه ساز و مالکین بوجود آورده و ترهین سند ملک نزد بانک صادرات، مانع از دستیابی ساکنین به سند ملکی شده است. عدم پرداخت اصل وام و جرائم و دیرکرد بیش از ۲۰ سال را هم باید به پیچیدگی های این کلاف سردرگم اضافه کرد.

پس از برگزاری جلسات متعدد و عدم حصول نتیجه، این بار به ابتکار نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نشستی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان، شهردار گز، رئیس اداره حقوقی بانک صادرات و معاون اعتبارات این بانک و نیز نمایندگان ساکنین روز پنج شنبه ۹۴/۶/۱۹در محل اداره کل ثبت استان اصفهان برگزار و منجر به امضاء صورتجلسه ای به منظور گره گشایی از این مشکل گردید.

Untitled

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *