آخرین اخبار

برنامه های آقای حاجی در شهر خورزوق

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر روز سه شنبه ۹۴/۶/۱۷ ضمن بازدید میدانی از پروژه دو قلو شدن تقاطع غیر همسطح خورزوق در جریان آخرین وضعیت کار قرار گرفت. در این بازدید که معاون اداره کل راه و شهر سازی استان […]

اشتراک گذاری
22 شهریور 1394
کد مطلب : 19399

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر روز سه شنبه ۹۴/۶/۱۷ ضمن بازدید میدانی از پروژه دو قلو شدن تقاطع غیر همسطح خورزوق در جریان آخرین وضعیت کار قرار گرفت.

در این بازدید که معاون اداره کل راه و شهر سازی استان ، رئیس اداره راه وشهر سازی شاهین شهر ومیمه ، شهردار خورزوق و یکی از اعضای شورای اسلامی این شهر حضور داشتند، ناظر و پیمانکار پروژه توضیحاتی ارائه کردند.

حسینعلی حاجی با تأکید بر اهمیت انجام این پروژه و اعتبارات اخذ شده برای آن از محل منابع ملی، بر استاندارد اجرا شدن آن سفارش کرد و افزود: ترافیک سنگین خودروها بر روی این پل به سمت شاپور جدید و خطرات ناشی از این حجم تردد، ما را بر آن داشت تا با پیشنهاد احداث یک پل دیگر در کنار پل موجود به خواست مردم و تسهیل در رفت و آمد آنها توجه کنیم اما آنچه انتظار داریم آن است که مشابه کاری که قبلاً در یکی از لوپ ها اجرا شده و غیر استاندارد بودن آن باعث واژگونی و خسارت به مردم می شود تکرار نشود.

ایشان سپس با حضور در ایستگاه آتش نشانی خورزوق ضمن عرض خداقوت به پرسنل خدوم آن، برحفظ آمادگی  و تلاش برای انجام وظیفه به نحو احسن تأکید کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم ساعت ۱۵/۴۵ طی جلسه ای با شهردار و اعضای اسلامی خورزوق مباحث مربوط به این شهر را به بررسی نشست.

در این جلسه موضوع مشارکت شهرداری در تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب خورزوق از طریق بیع متقابل به بحث گذاشته شد و با توجه به نیاز شهرداری به پساب برای آبیاری فضای سبز این شهر، بر امضاء موافقت نامه با شرکت آبفای استان پس از بررسی های حقوقی تأکید شد.

وی سپس با حضور در منزل دانشجوی نخبه سر کار خانم ریحانه بابایی، از موفقیت ایشان در کسب رتبه دوم کارشناسی ارشد در رشته بیوشیمی تقدیر و ضمن اهدای لوح سپاس، برای این دانشجو که چندی پیش پدرش را از دست داده است آرزوی توفیق کرد.

ساعت ۱۷/۴۰ جمعی از ورزشکاران شهر خورزوق ضمن دیدار با نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از نزدیک مسائل و مشکلات ورزشی این شهر را مطرح و از تلاش های آقای حاجی برای پیشرفت منطقه تشکر کردند.

برنامه بعدی آقای حاجی، دیدار با کارکنان و هیأت مدیره قرض الحسنه های رسول اکرم (ص) و مالک اشتر بود که ایشان ضمن عرض خدا قوت و تشکر از رفع گرفتاری مردم گفت: در شرایطی که متأسفانه بانکهای کشور به فکر درآمدزایی هستند صندوق های قرض الحسنه از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه یاریگر مردم ضعیف هستند.

حسینعلی حاجی مقارن اذان مغرب وعشا راهی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب (ع) خورزوق شد و همراه با نمازگزاران این مسجد در نماز جماعت شرکت ودر جمع آنان سخنان کوتاهی ارائه وبه سوالات شان پاسخ داد.

جلسه با روحانیون خورزوق حسن ختام برنامه های آقای حاجی در این شهر بود، ارائه گزارش عملکرد دوره نمایندگی و بحث و بررسی در این خصوص محور اصلی جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *