آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس: مجوز راه‌اندازی شرکت خودروسازی شهرستان برخوار صادر شد

نماینده مردم شهرستان  شاهین شهر و میمه وبرخوارگفت: مجوز راه‌اندازی شرکت خودروسازی شهرستان برخوار صادر شد، اما هنوز فعالیت آن به‌دلیل عدم استقبال سرمایه‌گذاران آغاز نشده است. به گزارش تسنیم ازبرخوار ، حسینعلی حاجی، شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات تعاونی‌های شهرستان برخوار اظهار داشت: تعاونی‌ها در رشد اقتصادی نقش مهمی دارند، اما هنوز در […]

اشتراک گذاری
19 شهریور 1394
کد مطلب : 19362

نماینده مردم شهرستان  شاهین شهر و میمه وبرخوارگفت: مجوز راه‌اندازی شرکت خودروسازی شهرستان برخوار صادر شد، اما هنوز فعالیت آن به‌دلیل عدم استقبال سرمایه‌گذاران آغاز نشده است.

به گزارش تسنیم ازبرخوار ، حسینعلی حاجی، شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات تعاونی‌های شهرستان برخوار اظهار داشت: تعاونی‌ها در رشد اقتصادی نقش مهمی دارند، اما هنوز در جایگاه مناسبی قرار نگرفته‌اند.

وی با بیان اینکه این نهاد بسترهای مناسب مشارکت و کار گروهی را در جامعه فراهم می‌سازند، بیان کرد: با توجه به اینکه در این شهرستان سرمایه‌دار زیادی وجود ندارد و اکثرمردم از اقشار متوسط جامعه هستند، جمع‌آوری خرده سرمایه‌های مردمی اهمیت بسیاری دارد.

نماینده مردم شهرستان برخوار، شاهین شهر و میمه بیان کرد: مجوز راه‌اندازی یک شرکت خودروسازی در این شهرستان گرفته شده و این مجموعه به دنبال  سرمایه‌گذار در غالب شرکت تعاونی یا سرمایه‌گذاران فردی است ولی متاسفانه در زمینه کار گروهی فرهنگ‌سازی نشده است.

وی تصریح کرد: اغلب مردم فعالیت فردی را بر فعالیت گروهی ترجیح می‌دهند که در این زمینه باید فرهنگ‌سازی شود و باید مردم را به فعالیت گروهی ترغیب کرد.

حاجی اظهار داشت: در این شهرستان ظرفیت‌های بالقوه خوبی وجود دارد که این ظرفیت‌های بالقوه، بالفعل نشده و باید دراین زمینه اقدام جدی انجام داد.

وی خاطر نشان کرد: با وجود اینکه در این شهرستان محدودیت آب وجود  دارد، ولی نیروی انسانی کارآمدی وجود دارد که می توان از نیروی انسانی در راستای تحقق اهداف استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *