آخرین اخبار

حاجی در دلیگان: اولین و مهمترین وظیفه نماینده حضور فعالانه در مجلس است.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز جمعه ۹۴/۶/۱۳عملکرد دوره نمایندگی خود را در جمع معتمدین و اعضای گروه مشورتی محلی محله دلیگان شهر خورزوق گزارش کرد. ایشان با استناد به قانون اساسی و فرمایشات صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی اولین و […]

اشتراک گذاری
19 شهریور 1394
کد مطلب : 19347

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز جمعه ۹۴/۶/۱۳عملکرد دوره نمایندگی خود را در جمع معتمدین و اعضای گروه مشورتی محلی محله دلیگان شهر خورزوق گزارش کرد.

ایشان با استناد به قانون اساسی و فرمایشات صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی اولین و مهمترین وظیفه نماینده را حضور فعالانه در مجلس برشمرد و اظهار داشت: تمام سعی ام این بوده که درراستای ایفای وظیفه نمایندگی، در صحن علنی مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه فعال باشم و از این حیث نماینده شما مردم عزیز جزء ۱۰ نفر برتر مجلس شورای اسلامی در دوره نهم است.

حسینعلی حاجی به وظیفه های عرفی و نانوشته نماینده هم اشاره کرد و افزود: بسیاری از همکاران بنده شاید ماهها هیچ ملاقات و ارتباطی با مردم ندارند و تلفن خود را جواب نمی دهند اما بنده سعی کرده ام بصورت هفتگی در حوزه انتخابیه با موکلین خود دیدار داشته و پاسخگوی تماسهای تلفنی و پیامکی آنها نیز باشم.

وی در ادامه گزارشی از پیگیری پروژه های عمرانی و تلاش های صورت گرفته برای رفع مشکلات منطقه به حضار ارائه کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *