آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸/۳۰روز یکشنبه ۹۴/۶/۱۵با دکتر محمد جواد بگی دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تبریک انتصاب آقای بگی ، به پیگیری های صورت گرفته قبلی در خصوص شهرکها و نواحی صنعتی موجود در حوزه انتخابیه خود اشاره […]

اشتراک گذاری
18 شهریور 1394
کد مطلب : 19330

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸/۳۰روز یکشنبه ۹۴/۶/۱۵با دکتر محمد جواد بگی دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تبریک انتصاب آقای بگی ، به پیگیری های صورت گرفته قبلی در خصوص شهرکها و نواحی صنعتی موجود در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و از وی خواست با همت مضاعف در جهت کارگشایی از مشکلات پیش روی صنعتگران و تولید کنندگان مستقر در نواحی و شهرکها تلاش کند .

دکتر بگی نیز ضمن عرض خیر مقدم و اظهار خوشحالی از دیدار با آقای حاجی گفت: تلفنی خدمتتان عرض کردم وظیفه بنده بود خدمت شما برسم و برای این مسائلی که فرمودید حتماً در آینده ای نزدیک به منطقه شما می آیم و با بررسی مسائل ، نسبت به حل آنها اقدام خواهیم کرد.

وی همچنین از طولانی شدن پروسه اجرایی ناحیه گلستان میمه انتقاد و اظهار امیدواری کرد بزودی عملیات اجرایی این ناحیه آغاز شود.

 

IMG_0473 IMG_0476

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *