آخرین اخبار

حاجی از اداره جهاد کشاورزی برخوار بازدید کرد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۹۴/۶/۱۵ضمن حضور در اداره جهاد کشاورزی شهرستان برخوار پس از شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر وبازدید از ساختمان نیمه کاره اداری مجموعه در جمع کارکنان این اداره سخنان کوتاهی ایراد کرد. حسینعلی حاجی […]

اشتراک گذاری
18 شهریور 1394
کد مطلب : 19314

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۹۴/۶/۱۵ضمن حضور در اداره جهاد کشاورزی شهرستان برخوار پس از شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر وبازدید از ساختمان نیمه کاره اداری مجموعه در جمع کارکنان این اداره سخنان کوتاهی ایراد کرد.

حسینعلی حاجی با اشاره به ارتزاق بیش از ۳۰ هزار خانوار در منطقه از طریق شغل مقدس کشاورزی ، کارکنان این اداره را به تعامل بیشتر با مردم و تلاش در جهت رفع موانع پیش روی کشاورزان ، دامداران و مرغداران توصیه کرد.

وی ضمن انتقاد از آب منطقه ای برای نصب کنتور بر روی چاههای کشاورزی گفت: تأکید ما برحفظ آب های زیر زمینی است اما در حالیکه شما به تعهداتتان برای رها سازی آب در کانال برخوار عمل نمی کنید و هنوز الگوی کشتی برای کشاورز تعریف نشده است چگونه در نزدیکی فصل برداشت با محدود کردن کشاورز خسارت جبران ناپذیری به وی تحمیل می کنید؟

حاجی در پایان به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *