آخرین اخبار

حاجی: در نطق اول شهریور ماه پاسخ گستاخی دشمنان را دادم.

حماسه سازان ،مسجد امام موسی ابن جعفر (ع) شاهین شهر، مکان همنشینی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در شامگاه نهم شهریور ماه ۹۴ بود. حسینعلی حاجی پس از شرکت در نماز جماعت مغرب و عشاء ، ابتدا از بانیان خیر بنای مسجد تقدیر کرد و […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1394
کد مطلب : 19305

حماسه سازان ،مسجد امام موسی ابن جعفر (ع) شاهین شهر، مکان همنشینی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در شامگاه نهم شهریور ماه ۹۴ بود.

حسینعلی حاجی پس از شرکت در نماز جماعت مغرب و عشاء ، ابتدا از بانیان خیر بنای مسجد تقدیر کرد و گفت: یکی از اموری که باعث نگهداری و ماندن مال انسان می شود مسجد سازی است و تنها مالی که از آدمی در این دنیا ماندگار است ساخت بناهای خیری است که هر چه مردم از آن استفاده می کنند برای سازنده آن بنا ثواب محاسبه می شود.

وی در ادامه ضمن تشریح وظایف نماینده به نحوه ارتباط خود با مردم اشاره کرد و افزود: یکی از این شیوه ها پیامک هایی است که مردم در خصوص مشکلات می فرستند و بنده با ارسال آن به مدیران ارشد، استانی و شهرستانی خواستار رسیدگی می شوم که یکی از موارد اخیر آن، همین موضوع قطع بیمه تکمیلی جانبازان بود.

حاجی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دشمن برای دوران پسا توافق برنامه ریزی جامعی کرده و در خیال خود قصد تسلط بر کشور را دارد اظهار داشت: این خوابی است غیر قابل تعبیر و بنده در نطق اول شهریور ماه خود پاسخ گستاخی آنها را دادم.

وی در پایان به سوالات مطرح شده از سوی نمازگزاران پاسخ داد.

IMG_0400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *