آخرین اخبار

نشست صمیمی با نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان اصفهان

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۶/۱۲پس از دیدار با معاون سیمای مرکز اصفهان و ضبط یک برنامه تلویزیونی در استودیو، در جمع نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان اصفهان حضور یافت و به سوالات مختلف آنان پاسخ گفت. حسینعلی حاجی با […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1394
کد مطلب : 19298

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۶/۱۲پس از دیدار با معاون سیمای مرکز اصفهان و ضبط یک برنامه تلویزیونی در استودیو، در جمع نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان اصفهان حضور یافت و به سوالات مختلف آنان پاسخ گفت.

حسینعلی حاجی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و هشدار ایشان در خصوص حضور و سلطه بیگانگان بخصوص آمریکا در کشور گفت: هر حضوری توسط بیگانه مستلزم انجام سه مرحله است اول باز کردن جای پا، دوم نفوذ و سوم سلطه، همچنانکه انگلیسی ها در دوره صفویه جای پای خود را باز کردند، در دوره قاجار نفوذ کردند و در دوران سیاه پهلوی بر کشور ما مسلط شدند.

وی درهمین خصوص ادامه داد: باید توجه کنیم که در سایه مذاکرات، اتفاقات جدیدی ناشی از سرگرمی ما به مباحث هسته ای رخ داد که موجب افزایش نفوذ بیگانه در منطقه شد و از این پس باید مراقبت کنیم تا دست برتر ایران در منطقه بیش از این دچار آسیب نشود.

حاجی در پایان به سوالات مختلف دانشجویان در خصوص برجام، ضعف مجلس در مواجهه با مسائل مختلف، چرایی عدم اتحاد بین نمایندگان استان، ترس نمایندگان ناشی از عدم رأی آوری، دخالت های رئیس و هیأت رئیسه مجلس بجای نمایندگان ، بی توجهی به مسائل فرهنگی ، تضعیف محور مقاومت در منطقه، تبانی روسیه با عربستان بر سر یمن، تحولات سوریه و … پاسخ داد.

IMG_0433 IMG_0431

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *