آخرین اخبار

حاجی در شهر گز: بزودی شهر گز توزیع کننده آب در منطقه خواهد شد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۹۴/۶/۱۱در جمع معتمدین و نخبگان شهر گز برخوار از عملکرد دوره نمایندگی خود گزارشی ارائه کرد. حسینعلی حاجی با تشریح وظایف نماینده مردم در مجلس ، اهتمام در بعد قانونگذاری و نظارت را وظیفه […]

اشتراک گذاری
16 شهریور 1394
کد مطلب : 19271

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۹۴/۶/۱۱در جمع معتمدین و نخبگان شهر گز برخوار از عملکرد دوره نمایندگی خود گزارشی ارائه کرد.

حسینعلی حاجی با تشریح وظایف نماینده مردم در مجلس ، اهتمام در بعد قانونگذاری و نظارت را وظیفه اصلی نماینده عنوان کرد و افزود: جای خوشحالی است که در این بعد مهم نماینده و خادم شما در زمره ۱۰ نفر برتر مجلس نهم قرار دارد و این فقط و فقط به لطف خدا و دعای خیر شما موکلین است.

ایشان پیگیری پروژه های عمرانی را وظیفه عرفی و نانوشته نماینده دانست و اظهار داشت: از دیر باز مرسوم بوده که مردم از نماینده شان توقع دارند کارهای عمرانی را در جهت پیشرفت شهر و روستایشان دنبال کند و دراین خصوص نیز بنده سعی کرده ام تلاش مضاعفی از خود نشان دهم.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس نهم سپس گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح حوزه انتخابیه، شهرستان و شهر گز ارائه نمود و ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی این شهر، بحث آب و فاضلاب بود در این خصوص و با پیگیری صورت گرفته یک خط ۶۰۰ طراحی شد که آب را از منابع پیلاف به شهر گز برساند و این شهر را که اکنون در انتهای خط سایر شهرها قرار دارد به توزیع کننده آب تبدیل کند خوشبختانه با اعتباراتی که تاکنون گرفته ایم ۲۷۰۰ متر اجرا شده ، ۴۰۰۰ متر در دست اجراست و مابقی را نیز تأمین اعتبار می کنیم تا علاوه بر اینکه شهر گز از بحران قطع و افت فشار رها شود کل منطقه از این خط جدید منتفع شود.

حاجی در مورد فاضلاب نیز گفت: از شروع دوران مسئولیت دو مدیر عامل آبفای کشور را به این شهر آوردیم و همین طور معاون آقای نوبخت را، برای اینکه اهمیت اتمام شبکه جمع آوری فاضلاب در این شهر را به آنها گوشزد کنیم با وجود نبود اعتبارات خوشبختانه حدود ۹ کیلومتر شبکه جدید اجرا شده و انشاالله با تأمین اعتبار مابقی شهر نیز از این خدمت بهره مند خواهند شد.

وی همچنین رفع بوی بد ناشی از تصفیه خانه شاهین شهر را یکی دیگر از مطالبات شهروندان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با نصب دستگاه دکانتر و صرف هزینه ۳۰ میلیارد ریالی در این تصفیه خانه مشکل تا حدود زیادی مرتفع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *