آخرین اخبار

افتتاح پروژه های عمرانی با حضور معاون استاندار

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷/۱۵روز پنجشنبه ۹۴/۶/۱۲پس از اتمام جلسه برنامه ریزی در دفتر خود، راهی شهرستان برخوار شد تا در آئین بهره برداری از چندین پروژه عمرانی شرکت کند. افتتاح بلوار قائم مقام فراهانی و سالن ورزشی دلیگان و بازدید از […]

اشتراک گذاری
15 شهریور 1394
کد مطلب : 19238

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷/۱۵روز پنجشنبه ۹۴/۶/۱۲پس از اتمام جلسه برنامه ریزی در دفتر خود، راهی شهرستان برخوار شد تا در آئین بهره برداری از چندین پروژه عمرانی شرکت کند.

افتتاح بلوار قائم مقام فراهانی و سالن ورزشی دلیگان و بازدید از سالن ورزشی نیمه کاره اسلام آباد اولین برنامه افتتاحیه در خورزوق بود.

بهره برداری از لوله گذاری و سیستم آبیاری نوین مزرعه عماد آباد شهر دستگرد برنامه بعدی بود که پس از افتتاح توسط پدر شهیدان بندی، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شواری اسلامی طی سخنان کوتاهی بر لزوم تخصیص آب کانال در سال زراعی جاری تأکید و از آقای طرفه خواست به تقاضای مردم مستضعف این منطقه در این خصوص توجه بیشتری داشته باشد.

سالن اجتماعات فرمانداری برخوار، پروژه دیگری بود که بدست آقای حاجی و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به بهره برداری رسید.

حضور در گلزار شهدای شهر دولت آباد و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان برنامه بعدی بود.

افتتاح سالن ورزشی ولایت و آغاز بکار واحد صنعتی «پرودا» که یک واحد تولید و بسته بندی مواد غذایی است در شهر کمشچه انجام و بهره برداری از ساختمان دهیاری روستای دنبی حسن ختام برنامه سفر آقای طرفه به شهرستان برخوار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *