آخرین اخبار

حاجی از عملکرد خود به معتمدین مورچه خورت گزارش داد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی عصر روز یکشنبه ۹۴/۶/۸با حضور در روستای تاریخی مورچه خورت در جمع اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین محلی گزارشی از عملکرد خود در حوزه قانونگذاری ، نظارت و پیگیری امور عمرانی منطقه ارائه کرد. عضو کمیسیون برنامه ، […]

اشتراک گذاری
14 شهریور 1394
کد مطلب : 19228

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی عصر روز یکشنبه ۹۴/۶/۸با حضور در روستای تاریخی مورچه خورت در جمع اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین محلی گزارشی از عملکرد خود در حوزه قانونگذاری ، نظارت و پیگیری امور عمرانی منطقه ارائه کرد.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس نهم از تخصیص اعتبار برای آبرسانی به این روستای تاریخی در جهت جلوگیری ازمهاجرت خبر داد و گفت: از آنجائی که اعتبار زیادی برای این پروژه لازم بود با شرکت شهرکهای صنعتی استان (برای آبرسانی به شهرک شمال و مورچه خورت)، آمادگاه شهید خرازی و کاروانسرای عباسی وارد مذاکره شدیم و قرار شد آنها نیز برای دریافت انشعاب از خط انتقال ،سهم خود را پرداخت کنند و انشاالله بزودی عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

وی همچنین به خطرات ناشی از ورود خودروهای تردد کننده در جاده تهران – اصفهان در ورودی این روستا اشاره کرد و افزود: در جهت کاهش سرعت و ایمن سازی محور، پیشنهاد احداث میدان در ورودی را به تصویب رساندیم و عملاً اجرای این میدان نظیر آنچه در خروجی روستا دراین محور است آغاز شده است.

حسینعلی حاجی در ادامه ضمن استماع مسائل و مشکلات دیگر روستا برخی از مطالب مطرح شده را از طریق تلفن به مدیران کل مربوطه ارجاع داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *