آخرین اخبار

حاجی‌: نمایندگان بر اساس آنچه ملت نزد آنها به ودیعه نهاده است باید متن برجام را بررسی کنند

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس گفت: نمایندگان مجلس بر اساس آنچه که ملت به ودیعه نزد آنها گذاشته، وظیفه دارند تا با دقت متن برجام را بررسی کنند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ نمایندگان مجلس بر اساس […]

اشتراک گذاری
14 شهریور 1394
کد مطلب : 19224

114861_orig

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس گفت: نمایندگان مجلس بر اساس آنچه که ملت به ودیعه نزد آنها گذاشته، وظیفه دارند تا با دقت متن برجام را بررسی کنند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت:‌ نمایندگان مجلس بر اساس آنچه که ملت به ودیعه نزد آنها گذاشته وظیفه دارند تا با دقت متن برجام را بررسی کنند که چه میزان منافع ملی در آن رعایت شده و سپس در مورد آن تصمیم بگیرند.

وی افزود: با فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب فرایند تصویب متن برجام که در انحصار مجلس است قوت بیشتری به خود گرفت و ما در این امر مصمم هستیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این حق مجلس است که متن برجام به مجلس بیاید و با دقت و شفافیت در محضر مردم همه ابعاد آن مورد بررسی قرار گیرد و آنچه که به مصالح کشور و مردم است بررسی کرده و به نتیجه برسانیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *