آخرین اخبار

حاجی در جمع کارکنان مخابرات شاهین شهر و میمه: خواب تسلط استکبار بر ایران، تعبیر نخواهد شد.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز دوشنبه ۹۴/۶/۱۰با حضور در اداره مخابرات شاهین شهر و میمه طی سخنان کوتاهی در جمع کارکنان این اداره، همت و تلاش آنان را برای ایجاد رضایتمندی بیشتر در بین مردم خواستار شد. حسینعلی حاجی با اذعان به […]

اشتراک گذاری
12 شهریور 1394
کد مطلب : 19216

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز دوشنبه ۹۴/۶/۱۰با حضور در اداره مخابرات شاهین شهر و میمه طی سخنان کوتاهی در جمع کارکنان این اداره، همت و تلاش آنان را برای ایجاد رضایتمندی بیشتر در بین مردم خواستار شد.

حسینعلی حاجی با اذعان به این که بیشترین نفرات از ایثارگران پس از جنگ تحمیلی در مخابرات مشغول بکار شدند و در این جمع می توان بوی انقلاب و دفاع مقدس را استشمام کرد افزود: اخیراً مقام معظم رهبری در مورد نفوذ آمریکا و سلطه آنها بر کشور هشدار دادند و فرمایشات ایشان نظیر به برنامه ریزی استکبار است. دشمن به خیال خودش برای دوران پسا توافق پنج راهبرد را تعیین کرده است: جلوگیری از اشاعه گفتمان انقلاب اسلامی ، شکسته شدن استراتژی مقابله با استکبار و آمریکا، نا کارآمد کردن مدیریت ولایت فقیه، کاشتن بذراختلاف درجهت دو قطبی کردن جامعه ایرانی و حذف نیروهای مذهبی.

وی در همین زمینه ادامه داد: البته این خیال پردازی آنهاست و خوابی که برای این ملت و این کشور قدرتمند دیده اند هرگز تعبیر نخواهد شد.

مرتضی ربیع دولت آبادی رئیس اداره مخابرات شاهین شهر و میمه نیز ضمن عرض خیر مقدم و اظهار خرسندی از بازدید نماینده محترم از مخابرات گفت: مجموعه پرسنل ما پر تلاش، کوشا و ارزشی هستند و خدا را شکر پتانسیلی قوی به نام آقای حاجی به ما اضافه شد که تنها در سال گذشته به اندازه ۷ شهرستان استان، کار و پروژه جدید انجام گردید.

وی اضافه کرد: سالها بود که طرح توسعه در شاهین شهر انجام نمی شد و با تدبیر جنابعالی ۶۵ کیلومتر توسعه جدید فقط در این شهر صورت گرفت دیروز نیز به همت شما دستور اجرای طرح توسعه مرکز مطهری که نزدیک به ۲۰ سال است مردم منتظر تلفن هستند و هیچ امکان فنی وجود ندارد صادر شد و بخاطر همه تلاشهای جنابعالی از شما ممنونیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *