آخرین اخبار

همنشینی با نمازگزاران مسجد امام هادی (ع) مسکن مهر شاهین شهر

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه ۹۴/۵/۲۹با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام هادی (ع) مسکن مهر پردیس شاهین شهر پس از اقامه نماز جماعت مغرب وعشاء به امامت حجت الاسلام قریشی، همنشین مردم شد. حسینعلی حاجی طی سخنانی با اشاره به پیگیری […]

اشتراک گذاری
10 شهریور 1394
کد مطلب : 19173

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه ۹۴/۵/۲۹با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام هادی (ع) مسکن مهر پردیس شاهین شهر پس از اقامه نماز جماعت مغرب وعشاء به امامت حجت الاسلام قریشی، همنشین مردم شد.

حسینعلی حاجی طی سخنانی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص مسکن مهر گفت: از ابتدای شروع مسئولیتم یکی از دغدغه ها، مسائل مربوط به مسکن مهر بود به همین جهت با برنامه ریزی و جلسات مختلف، پیگیر حل مشکلات بودم.

وی به دعوت از دو معاون وزیر و حضور آنها در این مجموعه اشاره ای داشت و افزود: اخذ اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد ریال جهت احداث آموزشگاه ، مسجد و کلانتری از ثمرات این حضور بوده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی دریافت تخفیف و یارانه برای متقاضیان را از دیگر اقدامات برشمرد و گفت: برای هر واحد مبلغ سه میلیون ریال یارانه مستقیم از دولت گرفتیم و مبلغ پنج میلیون ریال نیز از وزارتخانه ،تخفیف آماده سازی اخذ نمودیم.

حاجی در پایان ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری حل سایر مشکلات عنوان شده از سوی اهالی، به سوالات مختلف آنان پاسخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *