آخرین اخبار

نامه چند تن از نمایندگان استان اصفهان به معاون اول محترم ریاست جمهوری

حماسه سازان ،تعدادی از نمایندگان استان در تاریخ ۹۴/۵/۳۱به معاون اول محترم رئیس جمهور آقای دکتر جهانگیری در خصوص بحران در فلات مرکزی نامه ای نوشتند. در این نامه که به امضای آقای حسینعلی حاجی رسیده، آمده است: مسحضرید بحران در فلات مرکزی جدی است و برای رفع نیازمندی آب فلات مرکزی و نجات استانهای […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1394
کد مطلب : 19160

حماسه سازان ،تعدادی از نمایندگان استان در تاریخ ۹۴/۵/۳۱به معاون اول محترم رئیس جمهور آقای دکتر جهانگیری در خصوص بحران در فلات مرکزی نامه ای نوشتند.

در این نامه که به امضای آقای حسینعلی حاجی رسیده، آمده است:

مسحضرید بحران در فلات مرکزی جدی است و برای رفع نیازمندی آب فلات مرکزی و نجات استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد و کرمان تونل گلاب طراحی و قرار بود که طی سالهای گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شود.سال گذشته که حضرتعالی با حضرت آیت الله مظاهری دیدار داشتید تاکید شد که عملیات اجرایی پروژه مذکور آغاز شود و آقای مهندس چیت چیان هم یادآور شدند که پروژه بهشت آباد یک کار لازم و ضروری برای حل مشکل آب در استانهای اصفهان، یزد، کرمان و چهارمحال است و انشاالله از ابتدای سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و هیچ تردیدی دراجرای این پروژه وجود ندارد و ابعاد و مسائل کارشناسی آن با قاطعیت در حال انجام است.

لذا ممتنی است با عنایت به اینکه موارد پیش گفته همه در هفته دولت در سال ۱۳۹۳ ابراز گردیده مقرر فرمائید که عملیات اجرایی پروژه بهشت آباد آغاز شود.

01141 01142 0114

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *