آخرین اخبار

حاجی: باید رفتارمان با مردم به گونه ای باشد که احساس کنند همانند خودشان هستیم.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی شامگاه روز شنبه ۹۴/۶/۷در مسجد قمر بنی هاشم (ع) کوی لاله سرخ شهر گز همنشین نمازگزاران این مسجد شد. وی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1394
کد مطلب : 19157

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی شامگاه روز شنبه ۹۴/۶/۷در مسجد قمر بنی هاشم (ع) کوی لاله سرخ شهر گز همنشین نمازگزاران این مسجد شد.

وی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: در حالیکه حدود ۲ ماه از انفجاردفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از کارگزاران نظام و نمایندگان مجلس می گذشت، حادثه دلخراش هشتم شهریور رئیس جمهور محبوب و نخست وزیر ایران را آسمانی کرد اما ترور رئیس دستگاه قضایی، رئیس جمهور، نخست وزیر و جمعی از نمایندگان مجلس نتوانست آرزوی دشمنان را برای از پای در آمدن نظام نو پای جمهوری اسلامی محقق کند و این فقط به برکت حضور مردم و نقش رهبری انقلاب بود.

حسینعلی حاجی حضور مستمر مردم درتمامی صحنه ها را ضامن استحکام نظام اسلامی دانست و تأکید کرد: ما مسئولین با خدمت صادقانه و بی منت به مردم بایستی جلوی بدبینی آنها را به نظام بگیریم و ضمن تکریم آنها به گونه ای رفتار کنیم که احساس کنند همانند خودشان هستیم. اشرافی گری مسئولان سم مهلکی است که فاصله آنها با مردم را به سرعت زیاد می کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم، فداکاری شهدا برای تثبیت نظام اسلامی را ستود و تصریح کرد: به کشورهای اطراف مان نگاه کنید کدامیک امنیت ما را دارند؟ این به برکت خون شهدای عزیزی است که بهترین سرمایه شان را دادند تا ما امروز با اقتدار و امنیت پایدار زندگی کنیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه و شهر گز ارائه نمود و به سوالات مختلف حضار پاسخ داد.

IMG_5499

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *