آخرین اخبار

پاسخ وزارت صنعت، معدن وتجارت به تذکر آقای حاجی

حماسه سازان ،علی علی آبادی فراهانی معاون اجرائی معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با تذکر آقای حاجی که طی نامه شماره ۲۹۶۷۶ مورخ ۹۴/۳/۲۶از طریق هیئت رئیسه مجلس به وزارت خانه مربوط، در خصوص تامین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای صنعتی شهرستان شاهین شهرومیمه به منظور حفظ وضعیت اشتغال […]

اشتراک گذاری
28 مرداد 1394
کد مطلب : 19083

حماسه سازان ،علی علی آبادی فراهانی معاون اجرائی معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با تذکر آقای حاجی که طی نامه شماره ۲۹۶۷۶ مورخ ۹۴/۳/۲۶از طریق هیئت رئیسه مجلس به وزارت خانه مربوط، در خصوص تامین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای صنعتی شهرستان شاهین شهرومیمه به منظور حفظ وضعیت اشتغال از محل منابع صندوق توسعه ملی ارسال شده بود پاسخ گفت.

در پاسخ مشاور اجرائی معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت آمده است:

با عنایت به ماده ۲-۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۱ و ماده ۵۲″قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت”. همه ساله۱۰% از منابع ورودی به صندوق توسعه ملی جهت پرداخت تسهیلات به بخش های مرتبط با صنعت و معدن تخصیص و در بانک های دولتی و خصوصی سپرده گذاری می گردد. همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۳ و مطابق نظام نامه صندوق توسعه ملی، با هدف تسهیل امور و تسریع درانجام کار، امکان مراجعه مستقیم واحدهای تولیدی و صنعتی به بانک ها فراهم شده است.

قابل ذکر است شرایط جدید اخذ تسهیلات یاد شده در سامانه مربوطه به نشانی www.ndf.ir جهت بهره برداری در دسترس می باشد.

ضمناً تهیه گزارش از آخرین وضعیت واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان های یاد شده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان طی نامه شماره ۱۰۰۳۵۲/۶۰ مورخ ۳/۵/۹۴ در خواست گردیده است که به محض دریافت آن، مراتب منعکس خواهد شد.

01141 0114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *