آخرین اخبار

حاجی خطاب به رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور: آنچه موجب ماندگاری این بنیاد است انقلابی ماندن آن است.

حماسه سازان ،مهندس علیرضا تابش ساعت ۸/۳۰صبح روز شنبه ۹۴/۵/۲۴در آئین کلنگ زنی ساخت مجموعه ۳۰۹ واحدی این بنیاد در شاهین شهر شرکت کرد. این مجموعه که با زیربنای ۵۴۳۴۵   متر مربع در جنوب غرب شاهین شهر (بعد از شهرک امام حسین(ع)) ساخته می شود قرار است ۲۴ ماهه تحویل متقاضیان شود. در این مراسم […]

اشتراک گذاری
26 مرداد 1394
کد مطلب : 19064

حماسه سازان ،مهندس علیرضا تابش ساعت ۸/۳۰صبح روز شنبه ۹۴/۵/۲۴در آئین کلنگ زنی ساخت مجموعه ۳۰۹ واحدی این بنیاد در شاهین شهر شرکت کرد.

این مجموعه که با زیربنای ۵۴۳۴۵   متر مربع در جنوب غرب شاهین شهر (بعد از شهرک امام حسین(ع)) ساخته می شود قرار است ۲۴ ماهه تحویل متقاضیان شود.

در این مراسم نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خیر مقدم به مهندس تابش و حجت الاسلام و المسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اصل وجودی این بنیاد را بر مبنای ساخت مسکن برای محرومین برشمرد و خطاب به آقای تابش گفت: آنچه موجب ماندگاری این بنیاد است انقلابی ماندن آن است پس بایستی با حفظ این روحیه و با عزمی انقلابی و جهادی در راه خانه دار شدن محرومین قدم بردارید.

حسینعلی حاجی با اشاره به فعالیت های اخیر انجمن خیرین مسکن ساز شاهین شهر و میمه تصریح کرد: تلاش های جناب آقای عمویی بعنوان مدیر عامل این انجمن ستودنی است و از آنجائی که این انجمن در راستای تحقق مأموریت آن بنیاد به عرصه وارد شده لازم است حمایت های مادی ومعنوی ازآن صورت بگیرد لذا پیشنهاد می کنیم هر کجا زمین دارید براساس اساسنامه این انجمن که ریاست هیأت امنای آن نیز بعهده خود جنابعالی است، در اختیار انجمن خیرین مسکن ساز قرار بگیرید تا انشاالله با کمک خیرین نیکوکار گامی در جهت خانه دار شدن آنها برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *