آخرین اخبار

حاجی در مراسم تودیع و معارفه شهردار گرگاب: هر مسئولی پیش سه قاضی پاسخگوست؛ وجدان، خدا و مردم

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۹ روز شنبه ۹۴/۵/۲۴پس از انجام ملاقات مردمی در دفاتر مختلف حوزه انتخابیه از دولت آباد راهی گرگاب شد تا در مراسم تودیع و معارفه شهردار گرگاب شرکت کند. حسینعلی حاجی مسئولیت در نظام اسلامی را […]

اشتراک گذاری
26 مرداد 1394
کد مطلب : 19056

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۹ روز شنبه ۹۴/۵/۲۴پس از انجام ملاقات مردمی در دفاتر مختلف حوزه انتخابیه از دولت آباد راهی گرگاب شد تا در مراسم تودیع و معارفه شهردار گرگاب شرکت کند.

حسینعلی حاجی مسئولیت در نظام اسلامی را به نوکری و خادمی برای مردم، تعبیر کرد و افزود: اگر وجود این مردم عزیز و همیشه در صحنه نباشد ریاست ما چه معنایی دارد؟ مردم به حق، ولی نعمت ما هستند و اینها هستند که ما را سر کار آورده اند پس شأنی غیر از نوکری برای آنها نداریم.

وی لحظه لحظه گذشت دوران مسئولیت را حائز اهمیت برشمرد و خاطر نشان ساخت: هر مسئولیتی بالاخره یک روز پایان می پذیرد بنابراین بایستی به این نکته توجه داشت که اگر کاری برای مردم کرده ایم ، اگر از همه فرصت ها طوری بهره برده ایم که فردا افسوس نخوریم چرا بجای چهار قدم، دو قدم برای حل مشکلات مردم برداشتیم، آنوقت موفق بوده ایم.

حاجی در همین زمینه ادامه داد : هر مسئولی در پیش سه قاضی باید پاسخگو باشد اول وجدان خودش که مثلاً من در این چند صباح مسئولیتم چه خدمتی انجام داده ام و کجا ها قصور کرده ام دوم در منظر مردم که آنها مهمترین قضاوت کنندگان کارما هستند چه قدر آنها را احترام      کرده ایم و آنها چقدر از دست ما راضی هستند و سوم در پیشگاه آن قاضی اصلی که خداوند بزرگ است و هیچ چیزی حتی نیت کار ما و نیت حرف زدن ما بر او پوشیده نیست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش حضور مهاجرین در این شهر را بدون توجه به اینکه یک فرصت است یا تهدید دارای اهمیت دانست و تصریح کرد: اگر خواص این شهر، اگر روحانیت گرگاب و اگر شورای اسلامی، شهردار و مردم گرگاب زودتر به فکر چاره نباشند و برنامه ریزی برای چگونگی برخورد، با یک فرهنگ کاملاً متفاوت نکنند ممکن است دچار آسیب شوند.

وی در پایان از زحمات آقای مومن زاده تقدیر و برای آقای سید رسول هاشمیان شهردار جدید گرگاب آرزوی توفیق کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *