آخرین اخبار

نامه آقای حاجی به وزیر محترم کشور

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درتاریخ ۹۴/۵/۱۰خطاب به آقای دکتررحمانی فضلی وزیر محترم کشور در خصوص کشاورزان و دامداران خسارت دیده نامه نوشت. حسینعلی حاجی در این نامه آورده است: همانگونه که مستحضر می باشید بدلیل خشکسالی چند سال اخیر کشاورزان و دامداران […]

اشتراک گذاری
24 مرداد 1394
کد مطلب : 19037

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درتاریخ ۹۴/۵/۱۰خطاب به آقای دکتررحمانی فضلی وزیر محترم کشور در خصوص کشاورزان و دامداران خسارت دیده نامه نوشت.
حسینعلی حاجی در این نامه آورده است:
همانگونه که مستحضر می باشید بدلیل خشکسالی چند سال اخیر کشاورزان و دامداران به نحو غیر قابل پیش بینی متضرر گردیده اند و امسال نیز سیل ناشی از بارندگی های اخیر محصولات و ثمره یکساله آنان را از بین برد کشاورزان و دامداران نجیب شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار که تمام سرمایه خود را بدلیل این بلایای طبیعی از دست رفته می بینند تمام امیدشان بعد از خداوند باریتعالی به مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با تدبیر و خرد لازم بخشی از زیان وارده را جبران نماید.
لذا ضمن ارسال مستندات مربوط به زیانهای وارده به کشاورزان این دو شهرستان که توسط مراجع ذیصلاح پس از بررسی و اقدامات تهیه گردیده است خواهشمند است دستور ویژه مبنی بر پرداخت کمک های بلا عوض و تسهیلات مناسب صادر نمایید.

dekstop3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *