آخرین اخبار

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.

بسم الله الرحمن الرحیم إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ. ارتحال عالم ربانی و فقیه پرهیزکار حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی (قدس سره) را به ساحت مقدس بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا) ، محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) ، ملت شریف ایران و ارادتمندان آن […]

اشتراک گذاری
25 اسفند 1400
کد مطلب : 18986

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.

ارتحال عالم ربانی و فقیه پرهیزکار حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی (قدس سره) را به ساحت مقدس بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا) ، محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) ، ملت شریف ایران و ارادتمندان آن مرجع عالی مقام تسلیت عرض می نمایم

⚫️توصیه های مکرر آن عالم بزرگوار به پشتیبانی از مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی و نیز حضور چندین باره ایشان در جبهه های حق علیه باطل ویژگی بارز آن فقیه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بود

⚫️خداوند روح مطهرش را با اجداد طاهرینش محشور فرماید

🔺حسینعلی حاجی دلیگانی
🔺عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

🔺۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰

بازخوانی دیدار آقای حاجی با آیت الله العظمی علوی گرگانی (رحمت الله علیه) در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۹۴/۵/۱۴با حضور در شهر مقدس قم با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی دیدار کرد.

حسینعلی حاجی ضمن اظهار خرسندی از تشرف به محضر این عالم بزرگ، خواستار ارائه رهنمود و بهره مندی از نصایح معظم له شد.

آیت الله العظمی علوی گرگانی (مدظله) ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور آقای حاجی گفتند: چند دقیقه ای در محضر شما هستیم تا هم تقدیر بکنیم از خدمات قبلی و هم تشویق کنیم برای خدمت بیشتر. انسانها همه می خواهند خدا را راضی کنند و چه کنیم تا خدا را راضی کنیم در روایات ،یکی از اسباب این است که بندگان خدا از دست ما راضی شوند ببینید خدا چقدر بنده هایش را دوست دارد که رضایت خودش را در رضایت بندگانش قرار داده است.

ایشان افزودند: این امر آنقدر اهمیت دارد که خداوند متعال اگر ۴۰ مومن بر خوبی یک فرد گنهکاری که سالها گناه کرده است شهادت دهند و از دست وی اعلام رضایت کنند، او را مورد عفو قرار می دهد.

این مرجع عالیقدر با اشاره به این که چه منصبی بهتر از اینکه شما نماینده مردم هستید پس می توانید از این موقعیت برای رضایت مردم تلاش کنید اضافه کردند: حسن عمل شما در این دوره ، بهترین تبلیغات برای انتخابات پیش روست البته ممکن است بعضی ها شیطنت هایی هم بکنند اما همین رضایت مردم برای انتخاب مجدد شما کافی است و من برای موفقیت شما دعا می کنم.

آیت الله العظمی علوی گرگانی انتظار خود رااز وی تلاش در مسیر الله برشمردند و خاطرنشان ساختند: چه افتخاری برای شما از این بهتر که در این نظامی مسئولیت دارید که اسلامی است و رأس آن رهبری عزیز است بنده به بعضی از این دولتمردان که پیش ما می آیند می گویم ببینید در چه نظامی مشغول به خدمت هستید، نظام جمهوری اسلامی! پس چرا بعضی از حرکت هایی که می کنید به این نظام و رهبری نمی خورد معظم له در پایان این دیدار تأکید کردند: شما که بحمدلله عامل به این صحبت ها هستید اما سلام گرم مرا به سایر همکارانتان برسانید و امیدوارم در کارتان موفق باشید.

IMG_9662 IMG_9671 ۲۰۱۵۰۸۰۵_۱۲۲۲۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *