آخرین اخبار

نامه آقای حاجی به وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۴/۲۴طی نامه ای به سردار دهقان وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواستار جلوگیری از انتقال دو صنعت زیر مجموعه شرکت هسا به تهران شد. حسینعلی حاجی در این نامه آورده است: ۱-جناب آقای وزیر […]

اشتراک گذاری
14 مرداد 1394
کد مطلب : 18957

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۴/۲۴طی نامه ای به سردار دهقان وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواستار جلوگیری از انتقال دو صنعت زیر مجموعه شرکت هسا به تهران شد.

حسینعلی حاجی در این نامه آورده است:

۱-جناب آقای وزیر تصدیق می فرمایید که نقش مدیران، کارگران و حتی مردم منطقه از باب همکاری در ایجاد امنیت و فعالیت بعضاً محدود کننده و زیانبار آن غیر قابل انکار است و مجموعه ای که امروز به مرحله ی پویایی و تکامل رسیده به یقین دیروز اینگونه نبوده است و همکاری عوامل مذکور باعث شرایط حال حاضر است لذا خیلی منصفانه و منطقی نیست در زمانی که موقع ارائه خدمات متقابل این صنعت به مردم است به مکان دیگری منتقل شود.

۲-مدیران و کارگران بومی که سرمایه جوانی خود را در راه اعتلای این صنایع هزینه کرده اند چگونه این شرایط را بپذیرند و تعطیلی مشاغل غیر مستقیم که براساس فعالیت این صنایع سرمایه گذاری و برنامه ریزی شده اند چگونه قابل توجیه و پذیرش است و با کدام سیاست های دولت محترم هماهنگ است.

۳-برادر بزرگوار جناب آقای سردار دهقان انتقال صنایع به پایتخت آن هم طبق گزارشات در نقاط حساس چه توجیهی دارد و آیا با سیاست کلی نظام و برنامه های دولت تدبیر و امید همخوانی دارد؟

۴-ایجاد یاس و ناامیدی و تردید و دودلی چندین ماه قبل از انتشار این اخبار و شایعات و نگرانی، اضطراب و بلاتکلیفی بعد از انتقال احتمالی برای نیروی انسانی باعث اتلاف سرمایه نیست؟

011

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *