آخرین اخبار

ششمین نشست خبری آقای حاجی برگزار شد(قسمت اول)

حماسه سازان ،ساعت ۱۷ روز یکشنبه یازدهم مردادماه ۹۴، تالار شیخ بهایی میزبان بیش از ۴۰ خبرنگاری بود که آمده بودند تا در ششمین نشست خبری نماینده مرم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار پاسخ خود را دریافت و سخنان یکی از رسانه ای ترین نمایندگان مجلس نهم را پوشش خبری دهند. قرائت […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1394
کد مطلب : 18931

IMG_9597

حماسه سازان ،ساعت ۱۷ روز یکشنبه یازدهم مردادماه ۹۴، تالار شیخ بهایی میزبان بیش از ۴۰ خبرنگاری بود که آمده بودند تا در ششمین نشست خبری نماینده مرم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار پاسخ خود را دریافت و سخنان یکی از رسانه ای ترین نمایندگان مجلس نهم را پوشش خبری دهند.

قرائت حدیثی از امام علی (ع) سرآغاز گفتگو

حسینعلی حاجی در ابتدای نشست، ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار، به اهمیت نقش رسانه در دنیای امروز اشاره کرد و افزود: بدلیل احترامی که برای اصحاب رسانه قائل هستم از ذکر مقدمه خودداری و وقت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهم، فقط به قرائت حدیثی بسنده می کنم. امام علی(ع) فرمود: کشتگاه سخن دل است و انبار آن اندیشه و تقویت کننده آن خرد و آشکار کننده آن زبان و جسم آن حروف و جانش معنا و زیورش اعراب و تکاملش راستی و حقیقت است.

به نظر می رسد مخالفت صهیونیست ها با توافق هسته ای ساختگی است.

خبرنگار خبرگزاری فارس از حضور آقای حاجی در کمیسیون امنیت ملی و سوال متفاوت وی از سید عباس عراقچی پرسید و جواب شنید: اعتقاد ما این است که اوباما از توافق هسته ای به عنوان سندی برای پیروزی حزب دموکرات در انتخابات آتی آمریکا استفاده خواهد کرد،ضمن آنکه به نظر می رسد هیاهو و عصبانیت رژیم صهیونیستی از این توافق ساختگی و در جهت ایفای نقشی است که آمریکایی ها برای آنها در نظر گرفته اند.

تنها نهاد مسئول بر اساس قانون برای بررسی برجام مجلس شورای اسلامی است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم در پاسخ به سوال در خصوص مرجع تصویب برنامه جامع اقدام مشترک گفت: بنده با استناد به اصول ۷۷ و ۱۲۵ قانون اساسی معتقدم تنها نهاد مسئول برای بررسی برجام، مجلس شورای اسلامی است و شورای عالی امنیت ملی در ذیل آن قرار دارد و کسی نمی تواند این حق را از مجلس سلب کند.

اجرای طرح حجاب و عفاف ریحانه النبی (ص) در شاهین شهر موفق بوده است.

سلطانی خبرنگار خبرگزاری ایکنا از فعالیت ای فرهنگی و مذهبی آقای حاجی سوال کرد که عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی پاسخ داد: محور تمامی فعالیت های بنده فرهنگی است. طرح همنشینی با مردم و سفیران خدمت در مساجد و در حضور نمازگزاران و روحانیت برگزار می شود. اخذ کمک برای مساجد و تامین زمین برای هیئات مذهبی در شاهین شهر از اقدانات دیگر است. ضمن اینکه در عرصه قانون گذاری دفاع از رایگان شدن عوارض و خدمات مصرفی اماکن مذهبی، دفاع از طرح امر به معروف و نهی از منکر و تلاش در جهت تصویب قانون عفاف و حجاب گوشه ای از فعالیت های خادم شما در مجلس است.

البته از زمان شروع مسئولیت، اجرای طرح حجاب و عفاف ریحانه النبی (ص) را پیگیری کردم و امسال به کمک شهرداری، شورای اسلامی و آموزش و پرورش شاهین شهر که جا دارد از آنها تشکر کنم در چندین مدرسه این طرح موفق در حال اجراست.

منطقه ویژه اقتصادی هوایی در دولت تصویب شد.

نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) که از مهمترین اقدامات در حوزه انتخابیه پرسید، اظهار داشت: خوشبختانه در بخش کشاورزی پس از سالها محرومیت، در سال زراعی جاری موفق به دریافت ۱۰ میلیون متر مکعب آب شدیم که با استفاده از آن میزان تولید غله در منطقه ۵ برابر شد. همچنین در جهت پیشرفت و رشد متوازن منطقه ای اقدام به اخذ شش مصوبه از هیات وزیران کرده ایم که برخی از آنها به مرحله اجرا رسیده و برخی در مرحله مطالعه است. از جمله این طرح ها، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی هوایی است که اخیراً با پیگیری های انجام شده در دولت، تصویب شد و در قالب لایحه ای تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید.

پایان قسمت اول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *