آخرین اخبار

تذکرکتبی آقای حاجی به رئیس محترم جمهور

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ۹۴/۴/۳۰برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس در خصوص عدم اجرای ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران تذکر کتبی داد. (این تذکر متعاقب نامه شماره۹۴۰۸۴۶۱۳ خطاب به دکتر روحانی در […]

اشتراک گذاری
10 مرداد 1394
کد مطلب : 18887

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ۹۴/۴/۳۰برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس در خصوص عدم اجرای ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران تذکر کتبی داد.

(این تذکر متعاقب نامه شماره۹۴۰۸۴۶۱۳ خطاب به دکتر روحانی در همین زمینه است)

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

جناب آقای رئیس جمهور

نقش بی بدیل و با اهمیت ایثارگران عزیز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر هیچ کس پوشیده نیست و ارائه خدمات مناسب به این عزیزان نه از باب لطف و محبت بلکه به عنوان یک تکلیف و وظیفه امری مغروض و مسلم برای تمام کارگزاران و دولتمردان حکومت اسلامی است.

متأسفانه نوع و نگرش اشتباه به این موضوع باعث گردیده یا در اجرای قوانین حداقلی که در این حوزه وجود دارد بعضاً با سستی و ضعف مواجه شده و یا کوچکترین چالش اقتصادی همیشه در عدم اجرای مصوبات و قوانین مربوط به ایثارگران موثر واقع می شودکه نمونه بارز آن عدم اجرای کامل قانون جامع قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران است.

علیرغم تصویب این قانون مفاد ماده ۳۸ قانون مارالذکر در پیچ و خم اداری معطل مانده و خانواده های مشمول این ماده کماکان در انتظار تصمیمات لازم جهت تحقق آن می باشند.

لذا لازم است دستور فرمایید تمهیدات لازم به منظور اجرا شدن ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران صورت پذیرد.

0111 0112

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *