آخرین اخبار

تذکر کتبی آقای حاجی به وزیر محترم راه و شهرسازی

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس در تاریخ ۹۴/۴/۲۴در خصوص ضرورت جابه جایی و اصلاح مسیر انتهایی قطار سریع السیر تهران- اصفهان به آقای آخوندی وزیر محترم راه وشهر سازی تذکر کتبی داد. حسینعلی حاجی در این […]

اشتراک گذاری
05 مرداد 1394
کد مطلب : 18852

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس در تاریخ ۹۴/۴/۲۴در خصوص ضرورت جابه جایی و اصلاح مسیر انتهایی قطار سریع السیر تهران- اصفهان به آقای آخوندی وزیر محترم راه وشهر سازی تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

علیرغم مکاتبات و مذاکرات و پیگیری های متعدد در خصوص مسیر پایانی قطار سریع السیر تهران به اصفهان مبنی بر ضرورت اصلاح و جابه جایی به خاطر این که از بین مناطق مسکونی مردم شهید پرور شهر دولت آباد عبور نکند اقدامی نشده است.

لذا متذکر شده و خواستارم فوراً دستور دهید هیئتی کارشناسی با هماهنگی به منطقه عزیمت و با حضور شورای اسلامی و شهردار شهر و فرماندار شهرستان از خط طراحی شده بازدید و نسبت به اصلاح و جابه جایی مسیر در راستای رعایت حقوق مکتسبه مردم، جلوگیری از آثار سوء زیست محیطی و… اتخاذ تصمیم گردد.

0113

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *