آخرین اخبار

اعتراض به حضور اتباع بیگانه در شهر میمه

حماسه سازان ،جمعی از مردم شهر میمه ساعت ۹ صبح روز جمعه ۹۴/۵/۰۲پس از انجام ملاقات مردمی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر ایشان اعتراض خود را نسبت به حضور اتباع بیگانه در میمه اعلام کردند. در این دیدار که فرمانده انتظامی […]

اشتراک گذاری
04 مرداد 1394
کد مطلب : 18839

حماسه سازان ،جمعی از مردم شهر میمه ساعت ۹ صبح روز جمعه ۹۴/۵/۰۲پس از انجام ملاقات مردمی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر ایشان اعتراض خود را نسبت به حضور اتباع بیگانه در میمه اعلام کردند.

در این دیدار که فرمانده انتظامی بخش میمه نیز حضور داشت چند تن از اهالی، نقطه نظرات خود را از حیث مباحث امنیتی، بهداشتی، اشتغال و مالکیت عنوان کردند و سروان ناطقی به پاره ای از مسائل مطرح شده پاسخ گفت.

حسینعلی حاجی ضمن تأیید مطالب عنوان شده به اقدامات صورت گرفته در این خصوص اشاره کرد وافزود: بنده در مورد حضور اتباع بیگانه غیر مجاز در منطقه از وزیر کشورسوال کردم و درخصوص اشتغال آنها در کارهای غیر ضروری (که در کارت آنها قید نشده) وزیر کار را به مجلس فرا خوانده ام همچنین در نطق ها و تذکرات بارها این پدیده و مشکلات جانبی آنرا گوشزد نموده ام.

ایشان ادامه داد: طوماری را که چند روز پیش گروهی از بانوان میمه ارائه کردند به دادستان کل کشور، وزیر امور خارجه، وزیر کشور و فرمانده کل نیروی انتظامی ارجاع دادم و در جلسه ای که ساعاتی دیگر با فرماندار شاهین شهر و میمه دارم دغدغه بحق شما را مورد تأکید قرار خواهم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *