آخرین اخبار

حاجی در خورزوق: وهابیت به نمایندگی از اسرائیل در حال نقش آفرینی در منطقه است.

حماسه سازان ،نمازگزاران جمعه و شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس در خورزوق ظهر روز جمعه ۹۴/۴/۱۹مستمع سخنان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بودند. حسینعلی حاجی ضمن تقدیر از حضور مردم روزه دار در گرمای طاقت فرسای تیرماه در راهپیمایی روز قدس سال ۹۴ گفت: […]

اشتراک گذاری
21 تیر 1394
کد مطلب : 18777

حماسه سازان ،نمازگزاران جمعه و شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس در خورزوق ظهر روز جمعه ۹۴/۴/۱۹مستمع سخنان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بودند.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر از حضور مردم روزه دار در گرمای طاقت فرسای تیرماه در راهپیمایی روز قدس سال ۹۴ گفت: بنده توفیق داشتم همراه مردم عزیز در شاهین شهر، گز و دستگرد لحظاتی را در راهپیمایی شرکت کنم حضور صبورانه مردم در این گرما و با زبان روزه نشان از اعتقاد عملی آنها به پیروی از ولایت ومنش استکبار ستیزی است و در هیچ کجای دنیا چنین مردمی را پیدا نمی کنید.

وی به تشریح شکل گیری رژیم غاصب صهیونیستی پرداخت و با بیان اینکه مهمترین مشکل امروز جهان اسلام، گروههای تکفیری نظیر داعش است افزود: امروز وهابیت منحرف با حمایت رژیم های مرتجع منطقه به نمایندگی از اسرائیل در حال نقش آفرینی است و با این حرکت خود حاشیه امنی برای حکومت متزلزل صهیونیستی فراهم کرده است آنها در حال خندیدن به فجایع پیش آمده هستند چرا که به هر ترتیب خون مسلمانان در حال ریخته شدن است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد با بیدار شدن مسلمانان و همت و اتحاد آنان، گروه های تکفیری ،اربابان مرتجع وهابی آنها و رژیم صهیونیستی بزودی مضمحل شوند.

ایشان در قمست دیگری از سخنان خود، مقاومت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در برابر زیاده خواهی استکبار را ستود و خاطر نشان کرد: کشورهای گروه۱+۵ از زمان تفاهم در ژنو ،لوزان و تا امروز در وین ،هر بار مسائل توافق شده قبلی را مجدداً زیر سوال می برند و با زیاده خواهی ،سعی در باج گیری دارند اما تیم مذاکره کننده با ایمان ، غیور و شجاع ایران با مقاومت جانانه خود در برابر آنها ایستاده اند و امیدواریم با رعایت خطوط قرمز نظام، توافقی غیرتمندانه برای ملت ایران رقم بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *