آخرین اخبار

حاجی در جمع بانوان دستگرد: سرمایه گذاری برای ورزش بانوان، باعث سود دهی برای کل جامعه است.

حماسه سازان،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۹۴/۴/۱۵در جمع بانوان ورزشکار دستگرد برخوار حضور یافت و ضمن استماع مسائل و مشکلات آنها، به ایراد سخن پرداخت. وی ضمن عرض تسلیت سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امام علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات […]

اشتراک گذاری
21 تیر 1394
کد مطلب : 18772

حماسه سازان،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۹۴/۴/۱۵در جمع بانوان ورزشکار دستگرد برخوار حضور یافت و ضمن استماع مسائل و مشکلات آنها، به ایراد سخن پرداخت.

وی ضمن عرض تسلیت سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امام علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در لیالی شریف قدر گفت: آنچه که نسبت به گذشته ضرورت دارد ورزش است چرا که در زندگی ماشینی امروزی، بی تحرکی عامل بسیاری از بیماری های روحی و جسمی است و این ضرورت برای بانوان دو چندان است.

حسینعلی حاجی با بیان اینکه در گذشته زمینه تحرک برای زنان و دختران از طریق کار در مزرعه دوشادوش مردان و فعالیت در خانه فراهم بود افزود: شیوه زندگی ها تغییر کرده است، محیط خانه ها بسیار کوچک است و بسیای از کارها توسط ماشین انجام می شود و عوارض بی تحرکی بسیار زیاد شده است بنابراین ایجاد فضاهای جدید برای جبران بی تحرکی لازم است و از این جهت متأسفانه خانمها دچار محدودیت و محرومیت هستند.

ایشان با اشاره به تنوع ورزش و رشته های ورزشی در بین بانوان دستگردی، خواستار آمیخته شدن آموزه های دینی و اعتقادی به ورزش برای تعالی و استمرار آن شد و اضافه کرد: سرمایه گذاری برای ورزش بانوان باعث سوددهی برای کل جامعه است و از این حیث آمادگی داریم جهت رفع مشکلات در این زمینه تلاش کنیم.

IMG_8879 IMG_8881 IMG_8873

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *