آخرین اخبار

نماینده مجلس: انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در موضوع قدس به وجود آورد

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی گفت: با انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در موضوع قدس به وجود آمد و حرکت های خوبی انجام شد. به گزارش ایرنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در […]

اشتراک گذاری
20 تیر 1394
کد مطلب : 18761

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی گفت: با انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در موضوع قدس به وجود آمد و حرکت های خوبی انجام شد.

به گزارش ایرنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در امامزاده نرمی دولت آباد اصفهان افزود: پیش از انقلاب اسلامی مبارزات در جهت آزادی قدس شریف به جایی نرسید.

وی اظهار کرد: از زمان انقلاب اسلامی حرکت ها در مسیر آزای قدس رنگ و بوی مبارزه اسلامی به خود گرفت و در جهت قبله اول مسلمانان و آزادی قدس شریف حرکت های خوبی انجام شد.

حاجی دلیگانی با اشاره به خصلت جنایت کارانه رژیم غاصب صهیونیستی گفت: این رژیم ظالم، خود برتر بین و مفسد فی الارض، از حدود سال ۱۹۱۷ به بعد بر روی چهار محور رسانه ای، هنری، اقتصادی و سیاسی برنامه ریزی کرد و قبله اول مسلمانان را به اشغال خود درآورد.

وی اظهار کرد: از زمان اشغال، مسلمانان خیلی سعی کردند این تکه از پیکر جامعه اسلامی را که جدا شده به امت اسلامی برگردانند.

وی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی ایران در مبارزات مسلمانان جهان علیه ظلم و ستم گفت: این مبازات به جایی رسید که رژیمی که ادعا می کرد هرگز شکست نمی خورد در لبنان و غزه شکست سنگینی را متحمل شد.

وی با اشاره به اقدام های رژیم غاصب صهیوینستی در جنگ افروزی بین مسلمانان گفت: این رژیم با به وجود آوردن داعش توسط وهابیت که خود برآمده از سیاست های گذشته انگلیس است جنگ را بین مسلمانان شعله ور کرد.

حاجی دلیگانی گفت: این اقدام باعث شد موضوع قدس کمی از ذهن ها کنار گذاشته شود و کشتن مسلمانان برنامه آنها شد.

وی فروش سلاح و از بین بردن زیر ساخت های مسلمانان را از دیگر فعالیت های این رژیم غاصب عنوان کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه مسلمانان یک امت اسلامی هستند، گفت: امسال همه مردم بیشتر از همیشه به صحنه بیایند.

وی با محکوم کردن جنایات داعش در یمن، سوریه و عراق افزود: رژیم اشغالگر قدس با این جنایات و جنگ افروزی در منطقه راه به جایی نخواهد برد و مثل همیشه شکست خورده است.

وی گفت:همه مردم و ملت ایران حضوی یکپارچه در روز جهانی قدس خواهند داشت و نقشه های صهیونیسم رامحکوم خواهند کرد.

** حمایت از تیم هسته ای

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر سخنانش گفت: از تیم مذاکره کننده هسته ای در راستای یک توافق خوب و عزتمند حمایت می کنیم.

حاجی دلیگانی اظهار کرد: از حضرت علی (ع) یاد گرفتیم در مسائل جامعه نمی توانیم بی تفاوت باشیم و مذاکرات هسته ای موضوعی است که سرنوشت کشور با آن رقم خواهد خورد.

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت مذاکرات هسته ای گفت: همه ما طبق فرمایشات رهبری موافق مذاکره و توافق هستیم اما توافقی را که به ضرر کشورمان باشد قبول نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *