آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع پر شور نماز گزاران کمشچه

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۹۴/۴/۱۲در نماز جمعه کمشچه حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت. آقای حاجی از حضور پرشور و با شکوه مردم کمشچه در نماز عبادی ، سیاسی جمعه تشکر و در ادامه به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره […]

اشتراک گذاری
17 تیر 1394
کد مطلب : 18742

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۹۴/۴/۱۲در نماز جمعه کمشچه حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی از حضور پرشور و با شکوه مردم کمشچه در نماز عبادی ، سیاسی جمعه تشکر و در ادامه به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: دو مساله بسیار مهم در کشور وجود دارد و آن دو موضوع مذاکرات هسته ای و مهمتر از مذاکرات و اقتصاد مقاومتی است.

ایشان موضوع مذاکرات را نقشه دشمن دانست وگفت: نقشه اصلی دشمن دو قطبی کردن جامعه است که یک عده ای بگویند ما موافق مذاکره و عده ای بگویند مخالف مذاکره هستیم اما با تدبیر مقام معظم رهبری بحمدلله این نقشه خنثی شد که ایشان با نامگذاری امسال و حمایت های ایشان از تیم مذاکره کننده نتایج بسیار خوبی را در صحنه بین المللی شاهد هستیم.

آقای حاجی به توافقات ژنو و لوزان و تفاوتهای بین آنها پرداخت وگفت: هرچه جلو تر آمدیم زیاده خواهی های دشمن زیادتر شد که از جمله این زیاده خواهی ها این بود که اسامی ۲۹ دانشمند ما را دادند وگفتند می خواهیم ازآنها بازجویی کنیم یا اینکه می خواهیم از پادگان های نظامی بازدید کنیم و یا اینکه ۵۰ میلیارد دلار درآمدهای ما را خواستند مدیریت کنند که مقام معظم رهبری آن را جزء خطوط قرمز دانستند.

وی در ادامه به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره و افزود: می بایست به خود متکی باشیم و از واردات بی رویه جلوگیری و طوری اقتصادمان را درست کنیم که مثل درختی کهن باشیم که در زمین ریشه کرده به هیچ وجه باد وطوفانی نتواند آن را تکان دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *