آخرین اخبار

حاجی در جمع فرهنگیان بسیجی

حماسه سازان :نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز    سه شنبه ۹۴/۴/۹ساعت ۱۹ در جمع فرهنگیان بسیجی اصفهان حاضر و به سخنرانی پرداخت. آقای حاجی با آروزی قبولی طاعات وعبادات برای حضار بدون مقدمه به مشکلات فرهنگیان عزیز و معلمان پرداخت و خاطر نشان کرد شما یک […]

اشتراک گذاری
13 تیر 1394
کد مطلب : 18691

حماسه سازان :نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز    سه شنبه ۹۴/۴/۹ساعت ۱۹ در جمع فرهنگیان بسیجی اصفهان حاضر و به سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی با آروزی قبولی طاعات وعبادات برای حضار بدون مقدمه به مشکلات فرهنگیان عزیز و معلمان پرداخت و خاطر نشان کرد شما یک جامعه خوب و قشر زحمتکشی هستید.

ایشان در ادامه به حقوق و مشکلاتی که فرهنگیان دارند اشاره کرد و افزود: من در کیفم فیش حقوقی شخصی است که نه میلیون وششصد هزار تومان حقوق بازنشستگی می گیرد واز تمام امکانات مشهد ، شمال کیش وغیره… هم استفاده می کند این در حالیست که یک فرهنگی شاغل یک دهم او حقوق می گیرد.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس درپاسخ به سوالی راجع به سیاسی بودن استیضاح وزیر آموزش و پرورش یا رد این فرضیه، خاطر نشان کرد: به این ترتیب که آقایان حداد عادل ، تاج گردون و مصباح به نفع ایشان صحبت کردند به این دلیل می گوییم سیاسی نیست و نمی شود سیاسی تلقی کرد.

آقای حاجی در پایان به سوالات حضار پاسخ گفت.

IMG_8517 IMG_8523

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *