آخرین اخبار

تذکرات کتبی آقای حاجی به رئیس جمهور محترم

حماسه سازان: تذکر آقای حاجی به آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران ؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده(۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۳/۲۶به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران خواستار ضرورت مبلغ اضافه […]

اشتراک گذاری
13 تیر 1394
کد مطلب : 18677

حماسه سازان:

تذکر آقای حاجی به آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران ؛

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده(۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۳/۲۶به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران خواستار ضرورت مبلغ اضافه شده مستمری سال ۹۴ مستمری بگیران تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر آورده است:

ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی ، انتظار است مبلغ اضافه شده مستمری سال ۹۴ که علیرغم سه ماه که از سال می گذرد پرداخت نشده ، هر چه زودتر پرداخت گردد ، چرا که حتی یک روز نیز برای مستمری تأخیر پذیرفته نیست چون از زمان اعلام از طریق رسانه ها برای هزینه نمودن آن هر چند جزئی برنامه ریزی می نماید.

—————————————————————————————————–

تذکر آقای حاجی به آقای دکتر روحانی رئیس جمهمور محترم ؛

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده(۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۳/۲۶به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران خواستار ضرورت صدور دستور برای پرداخت به موقع قیمت جو خریداری شده تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

کشاورزان بعد از ماهها محصول جو خود را برداشت و به مراکز خرید تضمینی تعیین شده به وسیله شرکت پشتیبانی جهاد کشاورزی تحویل داده اند اما علیرغم اینکه بیش از شروع تحویل می گذرد پول آن به کشاورز پرداخت نشده است.

لذا خواهشمند است دستور فرمائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعتبار و تسهیلات لازم را تأمین نماید تا طلب کشاورزان به فوریت پرداخت شود.

———————————————————————————————-

تذکر کتبی آقای حاجی به رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران ؛

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده(۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۳/۲۶به جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران در خصوص واردات و خرید کالاهای خارجی دارای مشابه ایرانی تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

حمایت از تولید داخلی پیش شرط خود کفایی و استقلال لازمه ی استقلال سیاسی است و تحقق آن میسر نمی گردد مگر با تولید داخلی و رسیدن به این مهم که از آرمان ها و اهداف انقلابی است که با خون هزاران شهید امروز به عنوان امانت در دست ما وشماست و عزم و همت جدی همه را  می پذیرد.

جناب آقای دکتر روحانی ، دولت بعنوان بزرگ ترین مصرف کننده می تواند با خرید کالای ایرانی نقش موثری در رونق اقتصادی واشتغال کشور داشته باشد لیکن علیرغم صدور بخشنامه ممنوعیت خرید یا واردات کالاهای خارجی که مشابه ایرانی آن موجود باشد دستگاهای اجرایی کشور با نادیده گرفتن این دستور اداری و با توسل به راهکارهای غیر قانونی اقدام به خرید یا وارد کردن کالاهای خاجی می کنند اینکه چه نفعی در این معاملات نهفته است و منافع چه کسانی تأمین می گردد قابل تامل و بررسی است.

جناب آقای دکتر روحانی قطعاً می دانید در نتیجه قرار داد ترجیحی با ترکیه واردات از این کشور ۲۰ درصد افزایش یافته و سطح آن به واردات کالاهایی همچون جوراب و پاکت نامه رسیده است یقیناً جلوگیری از این اقدامات ویران گر ورود قاطعانه و جدی جنابعالی را می طلبد و امیدواریم با توجه به دغدغه هایی که در کلام اعلام می فرمائید نسبت به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشید.

dekstop4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *