آخرین اخبار

آقای حاجی : استراتژی دشمن ، دو قطبی کردن جامعه است

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۹۴/۴/۵ساعت ۲۰، در همایش پایگاهها و حوزه های بسیج در شهرک شهید منتظری شرکت کرد. ایشان با اشاره به موضوع پدافند غیر عامل، آن را پیشگیری و کنترل اثرات حوادث دانست و گفت: پدافند غیر عامل مانند پیشگیری […]

اشتراک گذاری
11 تیر 1394
کد مطلب : 18667

IMG_8002

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جمعه ۹۴/۴/۵ساعت ۲۰، در همایش پایگاهها و حوزه های بسیج در شهرک شهید منتظری شرکت کرد.

ایشان با اشاره به موضوع پدافند غیر عامل، آن را پیشگیری و کنترل اثرات حوادث دانست و گفت: پدافند غیر عامل مانند پیشگیری از بیماری است که قبل از اینکه یک بیماری بوجود آید، باید پیشگیری کنیم و قبل از اینکه جراحی بخواهد، باید پیشگیری کنیم.

وی در ادامه مسائل مهم کشور را در ۳ موضوع دسته بندی کرد و گفت: اول موضوع مهم کشور در شرایط کنونی، مذاکرات هسته ای، دوم مسائل اقتصادی که به نوعی به اقتصاد مقاومتی مرتبط است و سومین مسئله موضوعات فرهنگی است که گلایه مقام معظم رهبری را در پی داشته است.

آقای حاجی اضافه کرد: اما یک نکته اساسی در مورد این موضوعات استراتژی دشمن در دو قطبی کردن جامعه است که مثلاًعده ای در یک طرف بگویند حجاب باشد و عده ای دیگر متقابلاً بگویند که حجاب اختیاری است و یا اینکه قشری از جامعه موافق و بخشی مخالف مذاکرات باشند.

وی با اشاره به دلایل نامگذاری امسال به سال عزم ملی، همدلی و هم زبانی دولت و ملت، افزود: با توجه به سخنان اخیر رهبری در جمع مسئولین نظام که تیم مذاکره کننده کشور را مورد حمایت خود قرار دادند، می توان فهمید که ایشان می خواهند نشان دهند که تیم مذاکره کننده، مردم و دولت با هم هستند و این یعنی مدیریت انقلابی، که با تدبیر، مردم و دولت را با همدیگر همدل و همزبان می کند.

آقای حاجی در پایان با توصیف برخی زیاده خواهی های کشورهای طرف مذاکره ایران، گفت: انشا الله با کمک همه، مذاکرات نتایج خوبی برای ملت ما داشته باشد و اگر همین مصوبه مجلس که اخیراً تصویب شده اجرا شود به ملت ما توافق بد تحمیل نخواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *