آخرین اخبار

شرکت در مراسم مرحوم حجت الاسلام مهدی مطلبی

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۴/۴/۴ ساعت ۲۲ در مراسم مرحوم حجت الاسلام مهدی مطلبی روحانی روشنگر هسته ای اهل کربکند شرکت کرد. آقای حاجی با عرض تسلیت در گذشت این عزیز گفت: غرب انرژی هسته ای را بهانه کرده و […]

اشتراک گذاری
11 تیر 1394
کد مطلب : 18655

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۴/۴/۴ ساعت ۲۲ در مراسم مرحوم حجت الاسلام مهدی مطلبی روحانی روشنگر هسته ای اهل کربکند شرکت کرد.

آقای حاجی با عرض تسلیت در گذشت این عزیز گفت: غرب انرژی هسته ای را بهانه کرده و هر چند وقت یکبار به دلایلی با ما رودر رو می شوند ، مساله اصلی آنها دین و ارزش های ماست.

ایشان افزود: امروز انرژی هسته ای یک حق و یک پتانسیل با ارزش برای هر ملتی است و شهیدان هسته ای و کسانی که در این راه ترور شده اند تمام به خاطر همین مسائل جان داده اند و با این حال توانستند ما را به قله های رفیعی برسانند که امروز دست ما راپای میز مذاکره باز گذاشته است.

آقای حاجی در انتها اظهار امیدواری کرد با این قانونی که در مجلس مصوب گردید اگر براساس همین اجرا شود ما می توانیم مطمئن شویم که کمترین ضرر را خواهیم کرد.

IMG_7908 IMG_7923

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *