آخرین اخبار

پیام تبریک آقای حاجی بمناسبت روز اصناف

بسم الله الرحمن الرحیم در آئین حیات بخش اسلام،فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال در شمار والاترین و بزرگترین عبادات قرار گرفته است. قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزشهای دینی ، در طول تاریخ کارنامه درخشانی را از خود بر جای نهاده و […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1394
کد مطلب : 18565

بسم الله الرحمن الرحیم

در آئین حیات بخش اسلام،فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال در شمار والاترین و بزرگترین عبادات قرار گرفته است. قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزشهای دینی ، در طول تاریخ کارنامه درخشانی را از خود بر جای نهاده و نقش آنان در بهبود فضای کسب و کار ،کارآفرینی ، اشتغال و شکوفایی اقتصاد بی بدیل است.

 

در طول تاریخ این مرز و بوم ، قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش‌های دینی کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته و همراه با مولفه‌های ارزشی همچون امانت ، انصاف و عدالت بوده‌اند.

 

اصناف در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است ، سختی های مسیر انقلاب با حضور اصناف هموار شد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیتهای بیشماری در کشور شده است و در واقع بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، اصناف بازوان اصلی انقلاب اسلامی می باشند.

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است. روز اصناف فرصت مغتمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی ،اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

اینجانب با تبریک حلول ماه مبارک رمضان وآرزوی توفیق بهره مندی از فیوضات این ماه بزرگ ،به همه عزیزان عرصه کسب وپیشه مخصوصا رییس واعضای محترم وشریف اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شاهین شهرومیمه وبرخوار فرارسیدن روز اصناف را تبریک گفته و برای همگان موفقیت آرزومندم.

 

حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار

در مجلس شورای اسلامی

۹۴/۴/۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *