آخرین اخبار

حاجی در مراسم تودیع ومعارفه شهردار شاهین شهر : آزاد سازی صدها میلیارد تومان اموال شهرداری و بنیاد مستضعفان حاصل حل اختلاف دهها ساله آنهاست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸/۳۰صبح روز شنبه ۹۴/۳/۳۰در آئین تودیع و معارفه شهردار شاهین شهر سخنرانی کرد. حسینعلی حاجی با تأکید بر این نکته که سخنان بنده، حرف مردم است، خطاب به معاون عمرانی استاندار گفت: برای یکبار هم که شده بحث احداث […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1394
کد مطلب : 18556

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸/۳۰صبح روز شنبه ۹۴/۳/۳۰در آئین تودیع و معارفه شهردار شاهین شهر سخنرانی کرد.

حسینعلی حاجی با تأکید بر این نکته که سخنان بنده، حرف مردم است، خطاب به معاون عمرانی استاندار گفت: برای یکبار هم که شده بحث احداث آرامستان شمال اصفهان را در اراضی شاهین شهر منتفی کنید. (صلوات حضار)

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس نهم به پیگیری های صورت گرفته برای تصویب متروشاهین شهر در شورای عالی ترافیک کشور اشاره کرد و افزود: اکنون لازم است استانداری اصفهان همانگونه که برای فولادشهر، بهارستان و مجلسی درخواست ماده ۲۱۵ کرده است، شاهین شهر را نیز بعنوان یکی از پرترددترین شهرهای مسیر متصل به اصفهان در این قضیه ببیند و در لایحه بودجه سال ۹۵ دولت پیش بینی لازم را بکند.

حاجی در ادامه به مسائلی نظیر لزوم جابه جایی خیابان صنعتی (کارگاههای مزاحم و نیمه مزاحم شهری)، حل مشکلات شهری مسکن مهر، بحث فرو نشست زمین، نیاز به آب پساب برای فضای سبز، بهسازی شبکه فاضلاب با قدمت ۵۰ ساله و شروع عملیات ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهین شهر پرداخت و اضافه کرد: با تلاش زیادی که صورت گرفت خوشبختانه اختلاف دهها ساله بنیاد مستضعفان و شهرداری که علیه هم شکایت کرده و عملاً اراضی بسیاری توقیف بود مرتفع شد و صدها میلیارد تومان اموال شهرداری و بنیاد مستضعفان ناشی از حل این اختلاف آزاد گردید.

وی در ادامه بر استفاده از نیروهای مستعد شاهین شهری تأکید کرد و ضمن تقدیر از زحمات آقای ذاکری هرندی، برای آقای امیری شهردار جدید شاهین شهر آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *