آخرین اخبار

حاجی در شورای اداری از صدور مجوز درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان برخوار خبرداد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۸در شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد و در جمع اعضای شوراء به ایراد سخن پرداخت. وی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تشکر از ملت شریف ایران اسلامی که با شور و شوق […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1394
کد مطلب : 18538

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۸در شورای اداری شهرستان برخوار شرکت کرد و در جمع اعضای شوراء به ایراد سخن پرداخت.

وی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تشکر از ملت شریف ایران اسلامی که با شور و شوق در مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده شرکت کردند گفت: در هر مقطع زمانی که این کشور امام زمان (عج) نیاز به تقویت دارد خداوند از ذخیره های معنوی اش هدیه ای به ملت عزیز ایران تقدیم می کند و پیام حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در تقدیر از ایرانیان غیرتمند که این شهدای گرانقدر را بدرقه کردند اشاره به همین موضوع دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با تشکر از مدیرانی که در راه حل مشکلات مردم حرکت می کنند از آنها خواست در راه اجرایی شدن پروژه های مربوط به طرح سفیران خدمت از محل اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای و نیز بودجه ماده ۱۸۰ با توجه به اتمام سال مالی تلاش مضاعف کنند.

نماینده قوه مقننه در کار گروه اشتغال استان تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به آنها را وظیفه ذاتی یک مسئول توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: در این شرایط ویژه اقتصادی و وضعیت سخت معیشتی و در حالیکه واحد های مختلف تولیدی و صنعتی در حال اخراج کارگران خود هستند بخاطر جلوگیری از تبعات اجتماعی بایستی به نحو مطلوب تری به قشر آسیب پذیر توجه کنیم.

حاجی در بخش دیگری از سخنان خود به اخذ مصوبه از هیأت دولت برای ایجاد کیمیا شهر در منطقه اشاره کرد و افزود: از آنجائی که این واحد بزرگ نفتی می تواند بیش از ۳۰۰۰ نفر اشتغال مستقیم داشته باشد از همه دستگاههای اجرایی می خواهم تمام تلاش خود را برای عملیاتی شدن پروژه بکار گیرند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تلاش های صورت گرفته برای ایجاد درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان برخوار را نتیجه دار دانست و از صدور مجوز ایجاد این درمانگاه در دولت آباد خبر داد.

حسینعلی حاجی در پایان صحبت های خود پذیرش مسئولیت را کاری بسیار سخت توصیف کرد و خاطر نشان ساخت: همه باید در جایگاه خودمان تلاش کنیم، عزت و ذلت دست خداست چون همه در محضر خداوند بزرگ هستیم پس بدون داشتن نگرانی و اضطراب در راه ایفای وظیفه خود از هیچ کوششی فرو گذار نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *