آخرین اخبار

حاجی در مراسم تودیع ومعارفه رئیس ثبت شاهین شهر: یکی از وظایف اصلی حاکمیت، ایجاد امنیت پایدار روانی برای مالکیت مردم است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۸راهی فرمانداری شاهین شهر شد تا در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شاهین شهر شرکت کند. حاجی در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر از مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1394
کد مطلب : 18529

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۸راهی فرمانداری شاهین شهر شد تا در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شاهین شهر شرکت کند.

حاجی در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر از مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: از زمانی که جناب آقای بهبهانی مدیر کل شده اند روند روبه رشدی در صدور اسناد و رفع فقر صدور سند در منطقه ما مشاهده می شود و بنده بدون اغراق می گویم ایشان مدیری شجاع با رویکرد حل مشکلات مردم است.

وی در ادامه، یکی از وظایف اصلی حاکمیت را ایجاد امنیت پایدار روانی برای مالکیت مردم دانست و افزود: اگر این وظیفه بخوبی اجرا شود بسیاری از دعواها به دادگستری و محاکم قضایی کشیده نخواهد شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از زحمات آقای هادی زاده، برای آقای صیادی مدیر جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد و از آقای بهبهانی خواست موضوع انتقال بیش از ۴۰ هزار سند شمال اصفهان را از شاهین شهر عملیاتی کند تا رسیدگی به کار مردم این منطقه تسهیل شود.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان نیز در پاسخ به درخواست آقای حاجی، همکاری ایشان در ساخت ساختمان جدید و انتقال اسناد مربوط به ملک شهر و شمال اصفهان را ستود و قول مساعد داد بزودی این کار اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *