آخرین اخبار

سخنرانی آقای حاجی در گردهمایی ائمه جمعه و جماعت شاهین شهر و میمه

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز چهارشنبه ۹۴/۳/۲۰ بلافاصله پس از خاتمه جلسه علنی، راهی روستای تاریخی کلهرود شد تا در گردهمایی روحانیون شاهین شهر و میمه ایراد سخن کند. در این جلسه حسینعلی حاجی ضمن بیان اخباری از وضعیت کلان کشور، حضور […]

اشتراک گذاری
27 خرداد 1394
کد مطلب : 18501

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز چهارشنبه ۹۴/۳/۲۰ بلافاصله پس از خاتمه جلسه علنی، راهی روستای تاریخی کلهرود شد تا در گردهمایی روحانیون شاهین شهر و میمه ایراد سخن کند.

در این جلسه حسینعلی حاجی ضمن بیان اخباری از وضعیت کلان کشور، حضور همراه با بصیرت روحانیت را در عرصه های مختلف دوران انقلاب اسلامی مؤثر توصیف کرد و افزود: هر کجا شماها در تبعیت از ولی فقیه پیش قدم شدید مردم همیشه در صحنه نیز، بخاطر علاقمندی به روحانیت پشت سر شما در دفاع از کیان نظام اسلامی و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی از همه چیز خود گذشتند و فداکارانه در وسط میدان حاضر شدند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مذکرات هسته ای اشاره کرد وخاطرنشان ساخت: آنچه بر روی آن همه طیف های سیاسی و مسئولان نظام اتفاق نظر دارند زیاده خواهی طرف مذاکره و بخصوص آمریکاست. بهمین دلیل تلاش های دیپلماتیک تیم های مذاکره کننده از ۱۰ سال پیش تاکنون نتوانسته است منتج به نتیجه شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *