آخرین اخبار

دیدار با معاونین استاندار

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۱با حضور در استانداری اصفهان با معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی استاندار دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی در دیدار با سید رضا عقدایی ضمن عرض تبریک انتصاب ایشان، درباره […]

اشتراک گذاری
27 خرداد 1394
کد مطلب : 18494

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۱با حضور در استانداری اصفهان با معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی استاندار دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی در دیدار با سید رضا عقدایی ضمن عرض تبریک انتصاب ایشان، درباره مسائلی در حوزه مسئولیت وی و در خصوص حوزه انتخابیه با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفتگو کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی همچنین در دیدار با مهندس طرفه، مسائل مربوط به دو شهرستان در حوزه امور عمرانی را با وی مطرح کرد و از وی خواست روز شنبه ۹۴/۳/۳۰با حضور در شهرک سیمرغ از نزدیک مسائل و مشکلات این محله از شهر خورزوق را بررسی و در جهت رفع آنها تصمیم گیری نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *