آخرین اخبار

حاجی در جمع وکلای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان : استقلال و عدم تهدید وکیل مثل قاضی بایستی حفظ شود.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۱پس از شرکت در جلسه هیأت مدیره کانون وکلای رسمی دادگستری استان اصفهان ، در جمع وکلای این کانون به ایراد سخن پرداخت. حاجی با تشریح مکانیسم تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی گفت : متأسفانه […]

اشتراک گذاری
24 خرداد 1394
کد مطلب : 18483

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۳/۲۱پس از شرکت در جلسه هیأت مدیره کانون وکلای رسمی دادگستری استان اصفهان ، در جمع وکلای این کانون به ایراد سخن پرداخت.

حاجی با تشریح مکانیسم تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی گفت : متأسفانه در این سیستم اشکالاتی وجود دارد و تناقضات قانونی و قوانین موازی ،ناشی از وجود این مشکلات است.

وی در همین زمینه واصلاح پیاپی قوانین اظهار داشت : در حال حاضر یک لایحه از قوه قضائیه ، یک لایحه از سوی دولت ویک طرح پیرامون اصلاح قوانین قضایی در مسیر مطرح شدن در صحن علنی است لذا از شما عزیزان که در میدان عمل با مواردی مواجه می شوید که نیاز به حذف ، اصلاح یا اضافه کردن موضوعی به این مجموعه را احساس می کنید، می خواهم موارد خود را جهت ارائه پیشنهاد مطرح کنید.

حسینعلی حاجی در پاسخ به پرسشی مبنی برزیر سوال رفتن استقلال وکیل در لایحه پیشنهادی گفت : بنده اعتقاد دارم استقلال و عدم تهدید وکیل ، مثل قاضی بایستی حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *